4 українських стартапи візьмуть участь у міжнародному акселераторі

4 Стартапи з України візьмуть участь у фінальному відборі найбільшого В2В акселератора Європи Startup Wise Guys. Таку можливість отримали Zirity, StudyDive, NUWORK і Geologic Group. Детальніше про них — в статті.

У Києві завершився турнір Ukraine Startup Hunt, який став першим етапом відбору стартапів для участі в міжнародних програмах акселератора Startup Wise Guys . На участь в Ukraine Startup Hunt подали 48 заявок. 20 Українських команд отримали можливість поборотися за місце у фіналі відбору, який пройде у вересні цього року.

За підсумками пітч-батлу журі визначило чотири команди переможців у двох напрямках:

B2B SaaS:

• Zirity-веб і мобільний AR-додаток для примірки очок в режимі реального часу.
  • StudyDive-онлайн-платформа для вибору короткострокових і довгострокових освітніх програм (курсів, тренінгів, семінарів).
  • NUWORK — HR-інструмент з підбору персоналу для HoReCa.

FinTech:

• Geologic Group-геолокаційне рішення для підвищення рівня безпеки надання банківських сервісів.

Міжнародний відбір стартапів проводить мультинаціональна команда найбільшого В2В акселератора Європи Startup Wise Guys. У підсумку стартапи отримають до 30 тис євро посівних, широку мережу контактів, просування і рекомендації з масштабування на всі країни Європи.

«Українці вже не раз показували один з найбільш високих показників виживання за підсумками акселераційних програм Startup Wise Guys. У найближчі 2 роки ми плануємо інвестувати від 1 до 2 млн євро в розвиток українських Saas і Fintech стартапів», — говорить Крістобал Алонсо