Що не варто дарувати на День закоханих? ТОП-10 антиподарунків

Ми підготували перелік тих речей, які точно не варто дарувати партнеру, тим більше на таке свято, як День закоханих.

Романтичне свято, в яке закохані намагаються здивувати одне одного подарунком чи сюрпризом. Деякі настільки захоплюються вибором презенту, намагаючись знайти щось на свій смак, що зовсім забувають про вподобання партнера. Тому при виборі подарунка для своєї половинки насамперед потрібно враховувати її бажання, а не керуватися власними потребами.

Парфуми

Найпоширеніша помилка. Не важливо, що вони дорогі. Якщо аромат не той, ними не користуватимуться. Якщо ви тільки на початку стосунків, і поки що слабко уявляєте смаки партнера, утримайтеся від такого подарунка. Сто відсотків не вгадаєте. Так, при вас вдадуть, що це чудовий аромат! Але флакончик ви більше ніколи не побачите: його приберуть у темну шафу, чекати Дня народження найкращої подруги.

Виняток із правил: ви чудово знаєте улюблений парфум свого партнера та подаруєте йому саме його. Зайвим не буде.

Спортінвентар чи абонемент у фітнес-клуб

Подарунок непоганий сам по собі, якщо не брати до уваги привід. Із ймовірністю 99,99% цей подарунок буде сприйнятий як натяк на недоліки фізичної форми. У дівчат миттєво виникають думки про те, що коханому не подобається їхній зовнішній вигляд – і все, настрій зіпсований надовго. На чолі цієї категорії сміливо ставимо підлогові ваги – не дай Боже, то й зовсім можете заробити чимось важким по обличчю.

Труси та шкарпетки

Цим подарунком можна навіть образити коханого. Адже це речі щоденного використання, які він сам собі купує. І тут раптом кохана робить з цього сюрприз, навіть не витрачаючи час придумати щось оригінальне.

Окремий випадок, коли ваш коханий їх обожнює. Тоді сміливо купуйте! Адже на сьогоднішній день кількість кольорів і принтів вражає.

Корисне кухонне приладдя

День святого Валентина все ж таки романтичне свято. Не вплутуйте сюди сковорідки, каструлі, столові прилади та інше кухонне начиння. Адже подарувавши щось із цього, ви ризикуєте образити, а можливо і зовсім роздратувати дівчину. Так, більшість дівчат люблять готувати, але відкладіть такі подарунки для менш романтичного приводу.

Косметика

95% чоловіків зовсім не розуміється на косметиці. І подарунок вибирають наосліп або за рекомендацією консультанта у магазині. Чітко потрапити «в яблучко» з косметикою навряд чи вдасться. Рішення – це ревізія її косметички або придбати той засіб, яким вона вже користується.

Живі квіти

Їх дарувати слід обережно, якщо ви дійсно хочете приділити увагу, не потрібно хапати в магазині перший акційний букет. Зараз увійшло в моду дарувати квіти у горщиках. Але не поспішайте купувати, згадайте, чи є у дівчини вдома квіти. Якщо ні, можливо, вона не любить доглядати за ними. І ваш горщик буде тягарем.

Кімнатні тапочки

Навіть якщо ви почуваєтеся один з одним, як у старих добрих домашніх капцях, це не привід, щоб дарувати такі подарунки. Їх можна подарувати як знак уваги бабусі чи дідусеві, але ніяк не своїй коханій людині. Жодної романтики! Подаруйте щось варте. Якщо вашому партнеру дійсно потрібні теплі капці, зробіть це в інший день.

Електроінструмент

Практичний подарунок, але позбавлений романтики. Крім того, дівчатам складно вгадати та вибрати те, що чоловікові дійсно необхідно. Виняток: ваш коханий полюбляє працювати з інструментом, це його хобі. Але ви повинні знати, про який інструмент він мріє. І все-таки навряд чи ви зможете його самостійно вибрати, у цьому треба хоч щось розуміти.

Алкоголь

День закоханих – зовсім не те свято, на яке пляшка шампанського чи бренді може стати справді цінним подарунком. Передбачається, що цей алкоголь ви відкриєте разом на 14 лютого. А що ж тоді залишиться як пам’ятний знак вашого кохання? Головний біль від випитого алкоголю наступного ранку? Ви, звичайно, можете прийти з пляшкою елітного шампанського. Але якщо до нього додається ще й інший, романтичний подарунок.

Білизна

Тут треба бути дуже обережним. Адже все залежить від етапу ваших стосунків. Якщо ви ще на початковому, то такий подарунок буде просто недоречним. Можливо буде прийнятий як натяк на більш сміливі кроки у відносинах. Але в парі, яка тривалий час у стосунках, цей подарунок є цілком звичним.

Найкращі ціни на на Подарунки на Price.ua
ПодаркиПодарки на 14 февраляПодарки на день влюбленныхПодарки на День святого ВалентинаПодарунки на 14 лютогоПодарунки на день закоханихподарунки на День святого Валентина