Apple AirPods Max: повнорозмірні навушники з адаптивним еквалайзером і активним шумозаглушенням за $550

08.12.2020 - Просмотров: 11

Сьогодні, як і було обіцяно, компанія Apple представила свій новий продукт, і це повнорозмірні навушники AirPods Max.

What can

Це бездротові навушники, орієнтовані, серед іншого, на комфорт користувача. Широка верхня частина оголовья виготовлена з повітропроникною сітчастої тканини і рівномірно розподіляє вагу навушників. У амбушюрах використовується пінопласт пам’яті, а Телескопічні шишки фіксуються в обраному положенні для забезпечення ідеальної посадки. Новий механізм кріплення дозволяє амбушюрам незалежно повертатися і повертатися, слідуючи контурам голови.

Для управління призначене колесо, знайоме за інтелектуальним годинником Apple Watch. З його допомогою можна регулювати гучність, зупиняти відтворення треків, приймати або відхиляти телефонні дзвінки і дзвонити на Siri.

Навушники отримали 40-міліметрові динамічні драйвери і активну систему шумозаглушення. Три мікрофони зовні виявляють шум, а інший всередині відстежує звук, що доходить до вуха слухача. Ви можете в будь-який час переключитися в прозорий режим, щоб чути як музику, так і навколишні звуки.

Функція адаптивного еквалайзера регулює звук за допомогою навушників на голові. Внутрішній мікрофон аналізує якість звуку, а потім система налаштовує частоти. Навушники автоматично визначають, чи носяться вони на голові або знімаються, і можуть самостійно запускати і призупиняти відтворення. Разом вони створюють відчуття об’ємного звучання при перегляді фільмів і серіалів.

10-Ядерний чіп H1 відповідає за обробку і настройку звуку і зв’язок з джерелом. Точніше, чіпи – по одному в кожному навушнику.

Однієї зарядки акумулятора достатньо для 20 годин розмови по телефону або прослуховування музики з включеним шумом і ефектом об’ємного звучання. Також в комплект поставки входить чохол Smart Case для перенесення, в якому навушники переходять в режим наднизького енергоспоживання.

Скільки?

Apple AirPods Max не дешево. У США вони оцінюються в 549 доларів, продажі почнуться 15 грудня. Є 5 кольорів на вибір: сірий, сріблястий, синій, зелений і рожевий.

Джерело: Яблуко

Читайте также