Доступний флагман Xiaomi Redmi K40 показали на «живих & raquo; фото

15.12.2020 - Просмотров: 20

У найближчі пару місяців Xiaomi повинна представити нову лінію недорогих флагманів під брендом Redmi. У китайській соціальній мережі Weibo вже з’явилися фотографії базової моделі К40.

Фотографії не дають повної інформації про дизайн смартфона, так як він поміщений в спеціальний захисний чохол, але деякі деталі вже видно. Наприклад, детально показана конструкція камери-чотири об’єктива утворюють вершини ромба, хоча зазвичай вони розташовуються один над іншим.

Схоже, що сканер відбитків пальців вбудований прямо в екран – це говорить про те, що компанія не пропустила і помістила OLED-матрицю. Новий Мі 10т, наприклад, має IPS-дисплей, але з частотою оновлення 144 Гц.

Але на корпусі можна побачити 3,5-мм роз’єм – тільки для тих, хто сумує за дротовими навушниками без адаптерів. У флагманських кораблях це вже рідкість.

Поки немає інформації про ціну і дату анонсу Redmi K40. Спочатку компанія повинна представити флагман преміум-класу Мі 11 до кінця грудня, після чого з’являться більш доступні моделі.

Якщо у вас вже є смартфон Xiaomi-поділіться з нами оглядом, розкажіть про плюси і мінуси вашої моделі.

Читайте также