Hyundai розраховує стати лідером американського ринку роботизованих таксі

20.12.2020 - Просмотров: 45

Корейський автовиробник Hyundai Motor сповнений амбіцій в сегментах ринку, що розвиваються. Вона не тільки має намір стати найбільшим виробником автомобілів, що працюють на водневих паливних елементах, але і претендує на лідерство в сегменті роботизованих кабін для американських клієнтів. Вже в 2023 році сервіс дебютує в трьох містах США.

Початкове зображення: Motional

Як пояснює Business Korea, для завоювання американського ринку пасажирських перевезень з використанням автоматизованих транспортних засобів за участю Hyundai Motor в березні цього року було створено спільне підприємство з американськими розробниками систем автопілотування від Aptiv, що отримало назву Motional. Партнером з розширення на американському ринку стане відомий сервіс Lyft, як нещодавно відзначили представники Motional. У трьох містах США роботизовані кабіни почнуть обслуговувати клієнтів вже в 2023 році.

З 2018 Lyft і Aptiv вже тестують робототехнічні кабіни в Лас-Вегасі, понад сто тисяч тестових поїздок були зроблені. Задоволеність клієнтів досягає 98% на основі їх оцінки в Lyft app. У найближчі два роки Компанія Motional має намір розширити як географію своїх послуг в містах США, так і розмір свого флоту. Автомобілі для цього сервісу будуть побудовані на платформі Hyundai Motor, що дозволить поступово перейти з третього рівня автономії на четвертий. Нагадаємо, що всього таких рівнів п’ять-останній не передбачає ніякого ручного управління або втручання людини взагалі.

Щоб стати найбільшим провайдером таких послуг в США, компанія Motional має намір активно розширювати сервіс, починаючи з 2023 року. Вже в 2022 році будуть доступні автомобілі з 3-м рівнем автономії. Корейський автогігант вже інвестував 2 млрд доларів у спільне підприємство Motional.

Читайте также