Redmi K40 нарешті зняли Наживо, смартфон отримає новий дизайн

14.12.2020 - Просмотров: 19

Перша фотографія Xiaomi Mi 11

Після появи перших живих фотографій Xiaomi Mi 11 китайські джерела розмістили фотографії смартфона Redmi K40, які дозволяють переглядати пристрій з обох сторін.

Незабаром після саміту Qualcomm Snapdragon, що відбувся 1 грудня, генеральний директор компанії Redmi Лу Вейбінг оголосив, що Redmi буде однією з перших компаній, що випустили смартфони на базі одночіпової системи Snapdragon 888.

Чутки про те, що Redmi K40 втратить фірмову висувну камеру самообслуговування, яка була у його попередників, підтверджуються фотографією. Смартфон оснащений фронтальною камерою, яка вирізається в центральній верхній частині дисплея.

Редмі К40 повинен отримати плоский, як видно на фото, РК-екран і батарею 4500 мАг. На фото також показаний новий дизайн задньої панелі, зокрема, основний блок камери, який включає в себе чотири датчика зображення.

Redmi K40 може бути представлений в кінці грудня або вже на початку. Як ми вже повідомляли, Redmi не хоче йти по шляху Xiaomi і піднімати ціни на свої флагманські кораблі.

Читайте также