Samsung пішла у відрив, а Xiaomi скоро буде другим за величиною виробником смартфонів

10.12.2020 - Просмотров: 16

Дослідницька компанія Counterpoint Research опублікувала результати діяльності різних компаній на ринку смартфонів в третьому кварталі поточного року.

За даними дослідницької компанії, відвантаження на світовому ринку смартфонів в третьому кварталі 2020 року скоротилися на 4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, але в останньому кварталі збільшилися на 32%. Всього було відвантажено 366 млн. Смартфонів.

Індійський ринок смартфонів побачив помітний стрибок, поставки зросли на 9% в порівнянні з третім кварталом 2019 року і на 188% в останньому кварталі. Що стосується Samsung, то компанія не тільки очолила світовий рейтинг найуспішніших виробників смартфонів, але і стала лідером в Європі, Латинській Америці, Африці і на Близькому Сході. В азіатському регіоні лідирує Huawei, в той час як Apple традиційно лідирує на північноамериканському ринку.

Південнокорейський гігант Samsung зайняв 22% світового ринку і відвантажив 80,4 млн. Смартфонів за квартал, що є найбільшим обсягом поставок компанії за останні 3 роки. В результаті, Samsung показав поліпшення на 3% в минулому році і на 48% в останньому кварталі. Samsung, нагадаємо, займає третє місце на світовому ринку телефонів.

Китайський виробник Xiaomi вперше обігнав компанію Apple, зайнявши третє місце на світовому ринку смартфонів з часткою 13% і зростанням в 75% в останньому кварталі. Компанія лише трохи не обігнала Huawei, на частку якої припадає 14% ринку. У четвертому кварталі Xiaomi має величезні шанси досягти того, що вона мала намір зробити.

Відвантаження компанії Apple знизилися 7% За останній рік, так як запуск iPhone 12 був відкладений до четвертого кварталу цього року.

Читайте также