Apple поверне в MacBook Pro пристрій для читання SD-карт

22.01.2021 - Просмотров: 16

Раніше ми повідомляли, що, за повідомленням авторитетного видання Bloomberg, нове покоління MacBook Air отримає більш тонкий корпус і підтримку технології магнітної зарядки MagSafe. Тепер з’явилася інформація про майбутнє MacBook Pro.

Минулого тижня аналітик Мінг-Чи Куо сказав, що майбутній 14-і 16-дюймовий MacBook Pro також отримає підтримку MagSafe, новий дизайн, втратить суперечливий сенсорний планшет і може похвалитися розширеним набором портів. Куо не сказав, про які порти він говорив, але Марк Гурман з Bloomberg повідомив сьогодні, що кардрідер SD повернеться до професійних ноутбуків Apple. Це особливо порадує фотографів, які, володіючи нинішнім MacBook Pro, повинні використовувати кардрідери або док-станції. Які ще роз’єми Apple додасть до майбутнього MacBook Pro, поки невідомо.

Новий MacBook Pros, як очікується, надійде в продаж в третьому кварталі цього року. Вони замінять 13-і 16-дюймові моделі на базі процесора Intel, які компанія Apple Востаннє оновлювала в травні 2020 року і листопаді 2019 року відповідно. Базова 13-дюймова модель MacBook Pro була оновлена процесором M1 кілька місяців тому.

Читайте также