Google AdWords додав новий тип рекламних кампаній

04.05.2018 - Просмотров: 58
Команда Google AdWords запустила новий тип торгових кампаній-з оптимізацією на основі цілей (goal-optimized), що працює на основі машинного навчання. Нововведення стане доступно всім рекламодавцям в найближчі тижні.

Новий тип кампаній працює на основі машинного навчання і автоматично оптимізується для заданої мети-будь-то виручка або ROAS.

Цей підтип кампаній об’єднує стандартні торгові кампанії та кампанії ремаркетингу, що дозволяє розширити охоплення. Оголошення будуть показуватися в Пошуку Google, пошукової мережі, контекстно-Медійної мережі, на YouTube і в Gmail.

Хоча стандартні кампанії все ще нададуть більше можливостей для ручного управління, новий тип кампаній запропонує повністю автоматизоване рішення для залучення клієнтів та продажів.

Проводячи оптимізацію для зазначеної мети, системи AdWords будуть оцінювати всі доступні сигнали і використовувати машинне навчання для прогнозування ймовірності конвертації запиту. Щоб підвищити ефективність оголошень, Google буде автоматизувати місця розміщення і призначення ставок для підвищення цінності конверсій в рамках заданого бюджету.

Для запуску такої кампанії потрібно зв’язати обліковий запис Merchant Center, призначити бюджет, завантажити фід і вказати потрібну країну. При цьому на сайті має бути налаштоване відстеження конверсій, а в акаунті зафіксовано не менше 20 конверсій по торговим кампаніям протягом останніх 45 днів. Також потрібно налаштувати геотаргетинг і створити список ремаркетингу, в якому повинно бути не менше 100 користувачів.

Більш детальна інформація про новий тип кампаній доступна в довідці AdWords ( англ. , Укр. ).

&Nbsp;

Читайте также