Курс гривні падає. НБУ вперше за місяць продає валюту на міжбанку

23.12.2020 - Просмотров: 17

Методист 1С

Київ * Sport Life

Операційний менеджер

Київ * Медіа-холдинг Ligamedia

1С консультант

Київ * Sport Life

Місце вакантне

У вівторок, 22 грудня, Національний банк України вперше за місяць здійснив інтервенцію на міжбанківському валютному ринку.

&Quot;вчора Національний банк був змушений продати трохи більше 20 млн.Дол. З резервів. Приблизно 2-3 млрд. Грн., В які могли увійти нерезиденти, очевидно, було недостатньо для того, щоб утримати курс від зростання", – написав у Facebook аналітик МКУ Михайло Демків. За його даними, поки вихідні платежі з Держказначейства в банківську систему не набагато вище вхідних. Тобто гроші, здебільшого, все ще знаходяться на єдиному казначейському рахунку (ЄКР), зазначив аналітик.

Сьогодні, 23 грудня, НБУ також пішов на міжбанківський продаж валюти.

  • 15 Грудня Мінфін провів аукціони з продажу дев’яти випусків ОВП і підняв рекордну суму в 51,39 млрд. Грн.

  • Середній курс купівлі готівкового долара в українських банках 23 грудня зріс на 21,4 копійки – до 28,23 гривні. Курс продажу зріс на 20,45 копійки – до 28,55 грн. * Минулий тиждень почався непогано для гривні. Спочатку курс гривні впав до одного з найнижчих значень з вересня, але після цього долар швидко повернувся в діапазон "28+". ГРИВНЯ/$. Читайте тут, який курс долара буде напередодні Різдва і новорічних свят.

Юрій Тарасовський