Як вибрати підмітальну машину

18.04.2018 - Просмотров: 44

Постійно підтримувати чистоту на великій території-це ще та головний біль. Спростити завдання допоможе Підмітальна машина. Про те, як її вибрати, читайте в огляді Price.ua .

Навіть на дачній ділянці складно впоратися з обпадаючими листям і сніговими заметами. А що вже говорити про величезні площі промпідприємств! Але так як на дворі – XXI століття, техпрогрес прийшов на допомогу. І більшість процесів вже автоматизовано: за вас працює машина. Клінінгові компанії давно використовують підмітальні машини, які прискорюють прибирання до 40 разів! Адже вони оснащені щітками, які, обертаючись, бездоганно чистять різні поверхні: і грунтові, і гладкі.

Читайте: Як вибрати миючий пилосос

Що вміють” розумні ” машини?

Подметальная машина - критерии выбора

Найпростіший і швидкий спосіб позбутися від сміття і бруду – як на вулиці, так і всередині приміщення – це підмести. Звичайна волоть хороша для невеликого дворика. Але коли питання стосується масштабних площ, прибирання “дідівським” методом, відніме масу часу, сил і нервів. В цьому випадку найкраще придбати спеціальний збиральний агрегат, який зробить все за вас. Адже Підмітальна машина – це обладнання, яке відмінно справляється зі снігом, листям, піском і підходить для чищення будь-якої поверхні. Якщо в” компанії “звичайної мітли ви проведете цілий день, то” розумна ” машина впорається за годину. Ці сучасні агрегати оснащені роторними щітками, які вичищають все майже до блиску.

Кому корисно придбати такий диво-агрегат?

Він стане в нагоді на:

 • Закритих складських приміщеннях або промислових складах;
 • Ділянках, обладнаних для паркування транспорту;
 • Прилеглих територіях біля підприємств і установ (близько шкіл, лікарень, офісів, супермаркетів і т.Д.);
 • Вулицях і тротуарах;
 • Ділянках біля житлових будинків.
 • Для прибирання території приватного будинку

Приклад: KARCHER S 550 – бюджетна Підмітальна машина, яка стане помічником будинку. З однією щіткою, продуктивністю 1600 кв. М. / Год. Об’єм резервуара для сміття — 16 л. Ціна-від 3 тис.Грн.

Як це працює?

Грубо кажучи, Головне правило-змести бруд і сміття і направити все це “добро” в спеціальну ємність. Але якщо розглянути детальніше, як влаштована Підмітальна машина, то можна виділити три ключові принципи прибирання:

 • Замітання. Бруд збирається і направляється в контейнер, що ефективно допомагає збирати будівельне сміття або габаритне сміття.
 • Перекидання. Спеціальний прилад перекидає сміття в місце збору, що забезпечує більш ретельний результат. Навіть дрібні частинки потрапляють в пилозбірник. Зручне розташування ємності дає можливість контролювати, наскільки заповнений резервуар.
 • Всмоктування. Вакуумна система створює повітряний потік, який всмоктує весь пил.

Читайте: Як вибрати мийку високого тиску

Види техніки

Подметальная машина - критерии выбора. Несамоходная модель

При виборі підмітальних машин варто враховувати завдання, які їм належить вирішити. Наприклад, які види відходів потрібно прибирати, площа приміщення, ступінь забруднення, наскільки ретельної повинна бути виконана прибирання.

Машини ділять на три типи.

Механічні. Ручний прилад необхідно штовхати перед собою. Під час руху починають обертатися щітки. Механічні підмітальні машини компактні, зручні і дешеві. Відмінно підійдуть для наведення порядку на невеликих територіях, які відрізняє середній рівень забруднення.

Приклад: KARCHER s 750 – ручна машина, яка чистить Тротуари, доріжки навколо будинку, тераси, виїзди біля гаражів. Продуктивність – до 2500 кв.М/год, об’єм бункера – 32 л. Вартість-від 7400 грн.

Акумуляторні. Завдяки вбудованому електричному мотору, вони працюють портативно. Обладнання також необхідно рухати самостійно, так як привід на колеса не передбачений. Вся зібрана бруд збирається в контейнер, який легко очистити. Акуратність і швидкість роботи пристрою робить можливим його використання в закритих приміщеннях. Вартість ручної підмітальної машини буде залежати від вбудованої батареї. Чим більше її ємність, тим техніка дорожче.

Бензинові. Мають високу продуктивність. Розраховані на використання на відкритій місцевості. Повний бак бензину дозволить працювати безперервно протягом 4-5 годин. Чи включається такий агрегат за допомогою ручного троса або електростартера.

Читайте: Як вибрати підлогомиючу машину

Типи приводу

Вибираючи апарат, варто звернути на тип вбудованого приводу. Від цього буде залежати результативність роботи і легкість її виконання.

Несамохідні. Їм потрібно “задавати темп”, штовхаючи перед собою. Подача електроживлення на колеса, яка б допомагала машині їхати самостійно, відсутня.

Самохідні. Оснащені бензиновим приводом на колеса, що підвищує швидкість виконання робіт і якість очищення. З такою підмітальної машиною робота піде жвавіше і веселіше.

Керовані. Оснащені рульовим управлінням і містким сміттєзбірником. Завдяки такому обладнанню, можна прибирати узбіччя вулиць, тротуари і великі площі. Легке і зручне управління робить процес прибирання комфортним при будь-яких умовах.

Прибирання на вулиці і в приміщенні

Перед тим, як зважитися на покупку техніки, варто врахувати територію, яку їй доведеться обслуговувати. Причому як всередині, так і зовні приміщення.

При прибиранні вулиць найкраще виручить техніка, що працює на бензині. Якщо площа невелика, можна вибрати ручну або акумуляторну підмітальну машину. Зверніть увагу на якість матеріалу щітки. Для бетонних поверхонь підійде дріт, а для тих, які легко подряпати, краще вибрати ворс м’якше.

Щоб навести чистоту в приміщенні, доцільно використовувати обладнання, що живиться від акумуляторів або ручну підмітальну машину. М’які і натуральні насадки акуратно очистять будь-яку поверхню.

Приклад: KARCHER KM 70/20 c – впорається з роботою в 6 разів швидше віника. Має двосторонній привід, тому однаково добре прибирає як справа, так і зліва. Фільтрує дрібний пил, має 2 бічні щітки. Продуктивність – 2800 кв.М./Год. Вартість-від 21,6 тис. Грн.

Читайте: Як вибрати пароочисник

Сніг, будівельний або побутове сміття?

Подметальная машина - критерии выбора. Промышленная модель

Різна прибиральна техніка “заточена” під прибирання певних видів забруднення. Наприклад, можна подивитися, що краще підійде для прибирання будівельного сміття, снігу, трави та іншого.

Для прибирання снігу підійде бензиновий привід. Спеціальні установки оснащені можливістю приєднання відвалу, що дозволяє прибирати замети. Тільки що випали опади змітають жорсткою щіткою (якщо рівень від 5-10 см).

Для видалення рослинного сміття (трави, листя і гілок), можна використовувати будь-який вид техніки. Тільки варто враховувати площу оброблюваної території.

Для очищення побутового сміття актуальні акумуляторні та механічні підмітальні машини. Вони дозволяють працювати в закритих приміщеннях. Дрібний пил допоможе зібрати м’який і густо посаджений ворс. З килимовими покриттями впорається спеціальна щітка з м’якими волокнами.

Для збору будівельного сміття найкраще використовувати Привід на бензині. Оскільки бруд велика і важка, для її збору буде потрібно більше потужності. Щетина в такій машині повинна бути груба, бажано з дроту.

Важливі параметри

Подметальная машина - критерии выбора. Самоходная уличная модель

Можна виділити 8 основних параметрів, на які варто звернути увагу при виборі підмітальної установки:
продуктивність. Саме від цього параметра залежить, наскільки весело і спритно буде прибирати ваша Підмітальна машина. Наприклад, ручна техніка, яка приведе в порядок територію приватного будинку, складу або цеху, зазвичай відрізняється продуктивністю до 2800 кв.М./Год. Підмітально-усмоктувальне обладнання з ручним керуванням має продуктивність до 5000 кв.М / год. Такою технікою часто обзаводяться клінінгові компанії. А техніка, на якій передбачено місце для оператора, має більш високу продуктивність – до 20 000 кв.М/год.

Робоча ширина. Важливий параметр, який розповість про ефективність прибирання. Мається на увазі ширина щіток, зайнятих процесом прибирання. Зазвичай це 40-70 см.Чим ширше, тим більшу площу за один “прохід” прибирає машина. Але потрібно бути уважним, так як занадто широка щітка не дістає до кутів.

Потужність. Мотори, встановлені на підмітальній техніці, відрізняються за потужністю в залежності від виду підмітальної машини і масштабів прибирання. Бензинові приводи від 4 до 5-ти л.С підійдуть для обробки середніх площ. Якщо у вас “наполеонівські плани”, для масштабних площ подивіться моделі з потужністю від 5,5 до 7 к.С.

Типи щіток. Якість і кількість щіток підмітальних машин варто вибирати і ходячи з поверхонь, на яких їм доведеться працювати. Існує два основні методи підмітання: пряма подача (Центральна щітка вимітає бруд і направляє її в контейнер для збору сміття) і протяжка (коли бруд перекидається в сміттєзбірник). Вакуумним методом відбувається напрямок зібраного пилу в ємність. Для видалення великих частинок з бетонних або асфальтованих поверхонь підійдуть жорсткі щітки. При чищенні килимових покриттів або інших, більш крихких площ, вибирають м’які, натуральні або штучні волокна.

Час автономної роботи. В середньому, час автономної продуктивності агрегатів становить від 3,5 годин для обладнання, оснащеного акумулятором, і 5 годин – для пристроїв з бензиновим двигуном.

Бункер і його обсяг. Істотний момент при виборі підмітальної машини. Великий контейнер для сміття дає можливість більш тривалий час займатися процесом прибирання, не витрачаючи зайві години на його очищення. Це значно підвищує продуктивність роботи. Маленькі ємності (до 20 л) найчастіше використовують на несамохідних, механічних моделях. На таких пристроях громіздкий збірник буде зайвим вантажем, який збільшить навантаження на руки. Більш продуктивні моделі обладнані бункером, розрахованим на 50-90 л.

Рекомендована площа. Техніку беріть в залежності від передбачуваної площі. Якщо Підмітальна машина потрібна для очищення узбіч або великих прилеглих територій, буде доречним Придбання обладнання на бензиновому приводі. Причому оснащеному сидячим місцем. Тоді прибирання буде комфортним і якісним. При маленьких обсягах роботи цілком підійде Ручна або механічна установка.

Оснащення. Техніку можуть обладнати сидінням для оператора. Адже підмітальні машини можна штовхати попереду себе. Але якщо мова йде про постійне прибирання великих площ, варто вибрати модель з місцем сидіння для оператора. Також можлива комплектація фарою для прибирання в темряві, гідравлічним пресом, який сам витрусить сміття з бункера.

Приклад: KARCHER KM 70/15 c – Підмітальна машина з об’ємом резервуара 20 л, трьома щітками і місцем для оператора. Ціна – від 15 тис. Грн. Відмітна особливість-завдяки роликовій щітці, машина відмінно прибирає в кутах.

Читайте: Як вибрати пилосос для будинку

На чому зупинитися? Рекомендації наостанок

Вашій компанії необхідна техніка, яка швидко впорається з прибиранням виробничих складів і території? Підшукуєте компактний пристрій, який допоможе навести порядок на приватній ділянці? Вибираючи підмітальну машину, звертайте увагу на:

 • Комплектацію установки;
 • Площа і ширину;
 • Якість її щіток;
 • Можливість установки навісного обладнання;
 • Обсяг контейнера для сміття;
 • Продуктивність.

Підмітальна машина стане відмінним вибором, якщо вам належить прибирання у великих масштабах. Вона зробить все замість людини і у сто крат швидше. Але перед покупкою варто уважно ознайомитися з характеристиками і можливостями, щоб прийняте рішення було економічним і розумним.

Вибрати підмітальну машину і порівняти ціни зручно на Price.ua

Читайте также