Apple призупинила роботу з ще одним виробником після заворушень на заводі в Індії

20.12.2020 - Просмотров: 41

Компанія Apple в черговий раз приступила до ретельного перегляду і заморозила співпрацю з виробником, який уклав контракт, у зв’язку з повідомленнями про зловживання на робочому місці. Компанія повідомила журналістам TechCrunch, що поки не підписує нові контракти з Wistron після того, як виявила проблеми з оплатою на заводі підрядника в промисловій зоні Нарасапур в Індії.

Манджунат Кіран / AFP / Getty Images

Хвилювання спалахнули 12 грудня на заводі, де iPhone 12 зроблений, як працівники скаржилися на невиплачену зарплату, надмірну кількість годин і погані умови. Попереднє розслідування компанії Apple показало, що компанія Wistron не впровадила належні процеси управління часом, що призвело до затримок в оплаті праці деяких працівників в період з жовтня по листопад.

Вістрон сказав, що він вивчав скарги. На додаток до поліпшення робочих процесів, компанія покарає керівника, який керує бізнесом компанії в Індії, і створить програми допомоги та гарячі лінії, щоб працівники могли отримати допомогу. Apple додала, що Wistron буде контролюватися як власним персоналом, так і зовнішніми аудиторами.

Манджунат Кіран / AFP / Getty Images

Як і в минулому, компанія Apple обмежила контроль над умовами праці своїх постачальників. Нинішній скандал стався приблизно через рік після того, як технологічний гігант звернув свою увагу на Pegatron, і це не дуже хороша реклама для компанії, яка роками намагається боротися з порушеннями трудової етики. Хоча загальні умови, можливо, і покращилися, ці проблеми, схоже, не зникнуть найближчим часом.