Apple визнала проблему з бездротовою зарядкою iPhone 12 і працює над її рішенням

04.12.2020 - Просмотров: 45

Користувачі iPhone 12 зіткнулися з проблемами при зарядці своїх смартфонів за допомогою бездротової підзарядки Qi. Повідомляється, що пристрої припиняють зарядку від бездротових зарядних пристроїв без видимих причин. Перезавантаження вирішує проблему тільки тимчасово. Проблема спостерігається при використанні різних зарядних пристроїв і зачіпає всі смартфони серії iPhone 12.

Через деякий час, отримавши відгук від великої кількості незадоволених користувачів, компанія Apple дізналася про проблему. В онлайн чаті підтримки один з користувачів iPhone 12 отримав відповідь, що компанія обізнана про проблему і працює над її вирішенням. Фахівець з технічної підтримки компанії Apple повідомив, що дана проблема буде вирішена в найближчому майбутньому.

Варто відзначити, що це не єдина проблема з новими флагманськими смартфонами компанії. Багато користувачів iPhone 12 скаржаться на підвищений заряд акумулятора навіть в режимі очікування. Крім того, Смартфони багатьох користувачів запустили непередбачуване з’єднання зі стільниковою мережею. Передбачається, що це пов’язано з механізмом перемикання між вишками стільникового зв’язку. Тим не менш, iPhone 12 був прийнятий клієнтами досить тепло, а в Південній Кореї, завдяки їм, ринок 5g значно виріс.