Чутки: Apple представить нові продукти вже 8 грудня

04.12.2020 - Просмотров: 24

Згідно з останніми даними, восьмого грудня Apple представить нові продукти, повідомляє видання MacRumors, що отримало відповідну інформацію з надійного джерела. Повідомляється, що технічний персонал компанії отримав пам’ятку із закликом підготуватися до змін в AppleCare приблизно о 5:30 ранку за тихоокеанським часом у вівторок, 8 грудня, що відповідає 16:30 за московським часом.

Джерело стверджує, що практично ідентична записка була відправлена технічним фахівцям Apple до презентації AirPods 2 в березні 2019 року і 16-дюймового MacBook Pro в листопаді 2019 року. За останні кілька місяців компанія Apple провела три заходи по запуску нових продуктів. З цієї причини, а також у зв’язку з тим, що 8 грудня проходить дуже близько, навряд чи компанія проведе повномасштабну презентацію. Цілком імовірно, що Apple оголосить про нові продукти через свій відділ новин. Варто зазначити, що компанія часто робить такі оголошення о 5:30 ранку за тихоокеанським часом.

Відомо, що Apple планувала випустити в цьому році кілька продуктів, які до цих пір не були представлені. Це накладні навушники AirPods Studio і трекери AirTag з підтримкою Bluetooth і широкосмугового доступу. Спочатку їх передбачалося випустити під час однієї з осінніх презентацій. Крім того, існує ймовірність того, що Apple покаже комп’ютер з 10 Gigabit Ethernet на базі чіпа M1, який, за чутками, був розроблений раніше.