Не думайте, що хромбуки і Планшети з Android нікому не цікаві. Звіт Canalys показує, на скільки виріс ринок ПК і його сегменти

30.01.2021 - Просмотров: 33

Аналітики Canalys оцінили ринок ПК до кінця 2020 року і опублікували відповідний звіт. У ньому міститься багато різної інформації, що розкриває цікаві подробиці про різні сегменти.

Наприклад, ринок chromebook в минулому кварталі становив 11,2 мільйона, а за підсумками всього року він виріс до 30,7 мільйона. У першому випадку це майже в чотири рази більше, ніж рік тому, а в другому — більш ніж в два рази.

Аналітики не наводять даних по ринку ПК без урахування планшетів, але якщо грубо перерахувати себе, то виходить, що хромбуки на ринку ПК в кінці року займали близько 10% ринку, а в кінці минулого кварталу — більше 12%.

Серед виробників хромбуків можна виділити Samsung, яка за підсумками року, хоча і посіла п’яте місце, показала п’ятиразове зростання продажів. У той же час Lenovo збільшила поставки в четвертому кварталі в 15 разів!

Що стосується ринку планшетів, то він виріс на 54% за квартал і на 28% за рік. Лідером, звичайно, залишилася Apple, але вона показала зростання на 24% (за підсумками року), в той час як Samsung і Lenovo збільшили продажі на 40% і 70% відповідно.