Reuters: Apple планує випустити власний електромобіль з революційною батареєю до 2024 року

22.12.2020 - Просмотров: 46

Apple повільно, але вірно рухається в напрямку виробництва власного самохідного електричного легкового автомобіля і тепер планує поставити його на конвеєр до 2024 року. Агентство Рейтер повідомляє про це в "ексклюзивній" історії, посилаючись на добре поінформованих людей.

Джерело також згадує про якусь революційну технологію акумулятора для потенційного автомобіля Apple, чутки про які циркулюють в Інтернеті протягом багатьох років-повідомлення про таємничий Проект Титан ініціативи з розробки власного автомобіля водіння періодично з’являються з 2014 року.

Наріжним каменем автомобіля Apple є новий тип акумулятора, призначеного для "радикального" зниження вартості одиниці в порівнянні з поточними рішеннями і збільшити дальність поїздки автомобіля, за словами Інтерв’юованого Reuters, який нібито бачив цей революційний акумулятор на власні очі.

Погодьтеся, описаний потенціал розвитку акумулятора Apple мимоволі асоціюється з циліндричними елементами нового формату 4680, розробленого компанією Tesla, який повинен надати компанії Ilon Musk можливість випустити до 2024 року доступний за ціною електромобіль з автопілотом за 25 тисяч доларів. Так, збіг у часі також здається досить цікавим, як і згадка про автопілот.

Більше ніяких подробиць про цю загадкову батареї, розробленої компанією Apple, немає. І це, безумовно, сумнівно – досить згадати, скільки патентів ми бачили до презентації нової батареї Tesla.

Apple відмовилася коментувати цю інформацію.

Напередодні Reuters про таємничий електромобіль Apple було розказано тайванським виданням The Economic Daily, посилаючись на 2021 рік як орієнтовну дату виходу моделі виробництва.

The Economic Daily: компанія Apple готується оголосити про випуск електромобіля разом з iPhone 13 вересня наступного року

На даний момент чутки про потенційний революційний електромобіль Apple здаються досить непереконливими, особливо на тлі попередніх повідомлень про те, що гігант Купертіно відмовився від ідеї створення повноцінного автомобіля, перенаправляючи ресурси на розробку автономних систем водіння. Цілком імовірно, що ці повідомлення в кінцевому підсумку виявляться фальшивими, враховуючи повну відсутність більш переконливих доказів того, що Apple розробляє свій власний автомобіль.