Суд відмовив Parler в позові до Amazon-звинувачення соцмережі порахували хиткими

22.01.2021 - Просмотров: 47

Окружний суд США відхилив позов Парлера проти Amazon за припинення обслуговування на платформі. Суддя Барбара Ротштейн порахувала, що соціальна мережа не зможе довести порушення контрактного та антимонопольного законодавства. Про це пише Рейтер.

Ротштейн також відмовився видати судову заборону, що зобов’язує Amazon відновити службу. Вона вважала, що розміщення "образливого і насильницького змісту" не відповідає суспільним інтересам у світлі недавніх заворушень в Капітолії.

Представники Парлера відмовилися коментувати ситуацію. Amazon, у свою чергу, підтримує рішення суду. Компанія заявила, що позивач неодноразово ігнорував попередження про стримування агресивного змісту на своїй платформі, в яких містилися заклики до вбивств політиків-демократів, лідерів бізнесу та представників засобів масової інформації.

10 Січня AWS (належить Amazon) відключила Parler від своїх серверів для розміщення "агресивного контенту", який порушує правила платформи. У відповідь соціальна мережа подала до суду на хостинг-сайт, звинувативши компанію в порушенні антимонопольного законодавства і порушенні умов контрактів у зв’язку з політичною ворожнечею.