Tesla з випередженням графіка почала випуск кросоверів Model Y на Gigafactory 3 в Шанхаї

18.12.2020 - Просмотров: 46

Тесла Гігафабрика 3 заводу в Шанхаї більш ніж в два рази збільшився в розмірі за останні дев’ять місяців Фаза 2 Модель Y складальної лінії.

У жовтні, повідомляючи свою п’яту квартальну прибуток поспіль за третій квартал 2020 року, Tesla поділився фотографіями в доповіді, що вказує, що Фаза 2 Гігафабрика 3, призначений для виробництва Модель Y, була майже завершена. Минулого місяця Тесла отримав відповідний дозвіл від уряду КНР, і тепер схоже, що там почалося виробництво компактних кросоверів. Про це свідчить свіже "шпигунське" відео, зняте безпілотною камерою під час чергового прольоту над заводом. Відео, на якому зображено пристойну кількість автомобілів Tesla Model Y, припаркованих на майданчику, було опубліковано 16 грудня Користувачем YouTube WU WA.

Тесла спочатку планувалося почати виробництво Модель Y на Гігафабриці 3 в Шанхаї на початку 2021 року, але було багато останніх повідомлень про те, що виробник випереджає графік, і що масові продажі китайської моделі Ys почнеться в першому кварталі 2021 року.

Це відео є чітким свідченням майбутнього початку продажів моделі Y в Китаї.

Нагадаємо, що компактний кросовер Тесла Модель Y, побудований на тій же платформі, що і Модель 3 (близько 75% всіх компонентів в цих моделях – взаємозамінні), вийшов на ринок в березні. До цього часу Модель Y вироблялася тільки на заводі Tesla у Фрімонті, а продажі кросовера зараз обмежені США і Канадою.

Традиційно, перша Модель Y, знята з конвеєра в Китаї, буде доставлена місцевим співробітникам Tesla.

Існує багато галасу навколо китайського запуску моделі Y, і очікується, що автомобіль зробить великий сплеск в маленькому сегменті позашляховиків / кросовера, який дуже популярний в Китаї. Реагуючи на попит, місцеві автовиробники Nio і Xpeng раніше випустили свої власні моделі.

Минулого місяця аналітик автомобільного ринку Китаю передбачив, що Тесла може продавати до 30.000 автомобілів моделі Y на місяць після випуску дешевшої модифікації. Це приблизно в три рази більше поточного обсягу продажів Tesla Модель 3 на ринку середнього Королівства.

Загальна потужність обох існуючих заводів Тесла вже 840 000 автомобілів. Раніше було сказано, що потужність лінії фаз 2 для складання моделі Y складе 100 тис.На рік. Іншими словами"Тесла & quot; знаходиться за крок від досягнення обсягів виробництва в 1 млн. Автомобілів на рік, і цю мету компанія планувала досягти тільки в 2020 році.

Враховуючи, що Тесла нещодавно почав відвантаження седанів Модель 3, зібраних в Китаї, в Європу, не можна виключати, що аналогічне рішення буде прийнято і для моделі Y в майбутньому. Але зараз здається набагато більш вірогідним, що німецький Гігафабрика 4, де насамперед почнуть випускати Модель Y (за планом, в 2021 р.), Буде працювати до того, як в Китаї виникне надлишок пропозиції.

Тим часом, ціна акцій Тесли продовжує зростати.

На початку грудня інвестиційний банк Goldman Sachs підвищив свій прогноз ціни акцій Tesla з $ 455 до $780 за цінний папір і одночасно спрогнозував, що компанія досягне продажів 20 мільйонів автомобілів до 2040 року.

Goldman Sachs передбачив, що Tesla досягне 20 мільйонів автомобілів, а акції компанії зросли – майже до 600 доларів