Xiaomi подала судовий позов проти Міністерства оборони США

01.02.2021 - Просмотров: 36

Історія з публікацією Міністерством оборони США 14 січня 2021 року прес-релізу, в якому китайська компанія Xiaomi звинувачується у зв’язках з військовими, триває. Після публікації заяви про те, що вона " не є власністю китайських Збройних сил і не пов’язана з ними ", Xiaomi оголосила про порушення справи в суді Федерального округу Колумбія Сполучених Штатів Америки проти Міністерства оборони і Міністерства фінансів Сполучених Штатів Америки.

Компанія вважає, що рішення про класифікацію компанії як & quot;Комуністичної китайської військової компанії & quot; відповідно до NDAA, прийняте Міністерством оборони США і Міністерством фінансів США, фактично невірно і перешкоджає законній діяльності компанії. Компанія звернулася до судових органів із заявою про незаконність прийнятого рішення і вимогою його скасування з метою захисту інтересів користувачів, партнерів, співробітників і акціонерів по всьому світу.

Xiaomi зазначила, що буде продовжувати інформувати акціонерів і потенційних інвесторів про розвиток процесів, пов’язаних з судовим процесом, за допомогою нових заяв, якщо це необхідно.