12 оригінальних електронних будильників з AliExpress

21.12.2020 - Просмотров: 15
 1. Дзеркало

Оригінальний будильник з дзеркальною поверхнею також може бути використаний для фіксації макіяжу або волосся. У нічному режимі яскравість цифр на дисплеї автоматично зменшується з 18:00 до 06:00 годин. Пристрій працює від трьох батарейок типу AAA або від мережі за допомогою USB-кабелю. Продавець має круглі і овальні будильники білого або чорного кольору.

Ціна: 672 руб.

Купити

 1. Бездротовий

.

Вся задня поверхня квадратного пристрою зайнята чотирма великими кнопками управління. На бічній стороні дисплея розташований диммер, який також відключає звук будильника. В налаштуваннях можна встановити різний час спрацьовування будильника по буднях і вихідних днях. Живлення будильника здійснюється від вбудованого акумулятора, ємності якого достатньо для роботи протягом місяця.

Ціна: 1 956 рублів.

Купити

 1. З календарем і таймером

.

Багатофункціональний пристрій з незвичайним управлінням. Залежно від розташування годинника на прозорому РК-дисплеї відображаються час і календар, температура повітря, будильник або таймер. Живлення здійснюється від двох батарейок типу AAA, які купуються окремо.

Ціна: 633 руб.

Купити

 1. Перемикач

.

Цей годинник також можна перевернути, але не для того, щоб змінити функції, а для того, щоб відключити будильник. Годинники мають лаконічний дизайн і доступні в декількох кольорах, що дозволяє легко знайти варіант для будь-якого інтер’єру.

Ціна: 762 руб.

Купити

 1. З прицілом

.

На відміну від попередньої моделі, ця Сигналізація просто не може бути відключена. Щоб зупинити дратівливий сигнал, доведеться стріляти в ціль з пістолета. Таким чином, ви, нарешті, прокинетеся, щоб не запізнитися на роботу.

Ціна: 1227 рублів.

Купити

 1. З імітацією сходу і заходу сонця

Ті, хто не любить екстремальний спосіб пробудження з пістолетом в руці, ви повинні отримати світлодіодний будильник з імітацією сходу і заходу сонця. А в якості звукового сигналу можна задати спів птахів, звук хвиль або дощу. Однак є ризик проспати важливу зустріч, тому що в такій спокійній обстановці вам захочеться затриматися довше.

Ціна: 1395 рублів.

Купити

 1. З FM-тюнером

.

Цей будильник дозволить вам прокидатися під звуки радіо і слухати улюблені станції протягом усього дня. Існує також функція автоматичного відключення після закінчення заданого часу, що дозволить вам заснути, щоб заспокоїти мелодії. Пристрій оснащений великим світлодіодним дисплеєм і приймає сигнали в діапазоні від 87,5 до 108 МГц.

Ціна: 1 071 руб.

Купити

 1. Мінімалістичний

.

Пристрій в гладкому корпусі з кнопками, розташованими на задній поверхні, сподобається любителям лаконічних гаджетів. Крім того, будильник заслуговує на увагу завдяки незвичайній функції управління звуком: для того, щоб включити або вимкнути світлодіодний дисплей, достатньо лише грюкнути стрілками або постукати по корпусу.

Ціна: від 653 рублів.

Купити

 1. Без корпусу

.

Строго кажучи, Цей годинник має корпус, але складається тільки з циферблата. Підсвічування має кілька колірних режимів, а сам будильник можна або поставити на стіл, або повісити на стіну. На додаток до часу, гаджет відображає дату і кімнатну температуру. Ціна: від 830 рублів.

Купити

 1. Працює

.

Ідеальна покупка для тих, хто любить довше спати і через це завжди спізнюється. У встановлений час будильник буде видавати пронизливий сигнал і блимати екраном, хаотично обертаючись по кімнаті. Вам доведеться встати з ліжка, щоб вимкнути його. Спати після таких ігор буде неможливо.

Ціна: 1 074 руб.

Купити
11. З милими очима

Будильник зі сферичним дисплеєм, вуха і хвіст може блимати милі Піксельні очі. Він також показує температуру і перетворюється на нічне світло при натисканні на стіл. Тим, хто вважає за краще повільне пробудження, сподобається функція відкладеного будильника: трохи струснувши, будильник відключиться і знову включиться через 5 хвилин.

Ціна: 1 664 руб.

Купити

 1. З режимами сну для малюків

.

Завдяки цьому маленькому пристрою ваша дитина буде з нетерпінням чекати вечора, щоб якомога швидше лягти спати. Спокійна мелодія, тьмяне світло і чарівне обличчя на дисплеї допоможуть вашому малюкові швидко заснути і легко прокинутися у відмінному настрої.

Ціна: 2 045 рублів.

Купити

*Будь ласка, зверніть увагу! Ціни вказані вірно на момент публікації. Магазини можуть оновлювати ціни на товари протягом дня.