Аналітики прогнозують підйом акцій Apple до кінця року більш ніж на 15% завдяки високому попиту на комп’ютери

22.01.2021 - Просмотров: 29

Публікація 9to5mac з посиланням на звіт американського фінансового конгломерату Morgan Stanley повідомила, що капіталізація Apple в наступному році може зрости на 15,1%. Причиною цього є пандемія КОВІД-19.

Оригінальне зображення: 9to5mac

Технологічні компанії користуються пандемічною ситуацією у всьому світі. Через обмеження, накладені в різних штатах, співробітники багатьох компаній стали працювати в основному з дому. Це призвело до зростання попиту на комп’ютери Mac і iPad.

*&Quot;робота на дому протягом тривалого часу підтримує доходи компаній від Mac, iPad і носиться електроніки. Дані нашого опитування споживачів показують, що продажі комп’ютерів і побутової техніки досягли результатів попереднього кварталу за дев’ять місяців, яких компанія досягла раніше. Нові обмеження, введені у зв’язку з другою хвилею COVID-19, змусили ще більше людей працювати вдома", – зазначила компанія Business Insider.

Крім того, на успіх Apple вплинули величезні продажі нового iPhone 12. Смартфони Apple з підтримкою 5G стали найпопулярнішим продуктом компанії за останні п’ять років. За словами Моргана Стенлі, Apple вдалося продати більше 78 мільйонів пристроїв у грудні. Аналітик Morgan Stanley Кеті Хюберті (Cathy Huberty) припускає, що при таких темпах, до кінця року, акції компанії будуть коштувати близько $144-$152 за папір. І в цілому слід очікувати зростання в технологічному секторі, тому, за словами Хюберті: * інвестиції в Apple і пов’язані з ним компанії будуть найприбутковішими*.

Apple закрився в четвер на позначці 137$, і поки курс тримається на позначці 136$. Тим часом, 19 січня ціна акцій компанії впала до $127.