Apple може прибрати кабель з коробки iPhone 13, А Huawei – з комплекту поставки своїх бездротових навушників

13.12.2020 - Просмотров: 12

Три дні тому ми писали про те, що Apple запустила опитування серед користувачів iPhone 12: у ньому компанія задає питання про те, як часто власники смартфонів використовують вміст коробки – кабель USB-C Lightning"скріпку" для вилучення SIM-карти, наклейку. Звичайно, відразу ж передбачалося, що Apple збирається усунути кабель з пакета після зарядного пристрою. І тепер Huawei запустила аналогічне опитування.

Але на відміну від Apple, Huawei запитує про необхідність USB-C кабелю, щоб поставлятися з бездротовими навушниками. Питання звучить приблизно так: "з USB-C кабелем для зарядки, що поставляється в комплекті з телефоном, планшетом або іншим електронним пристроєм, як ви вважаєте, чи необхідний USB-C кабель, що поставляється в комплекті з бездротовими навушниками"?

Інше питання стосується допустимої ціни навушників без кабелю, що входить в комплект поставки. Тобто, ймовірно, якщо кабель зникне, то він залишиться з комплекту дешевих пристроїв, а в тих, що дорожче (наприклад, FreeBuds Studio), він залишиться.