Apple повертається до витоків. У нових MacBook Pro з’явиться кардрідер

23.01.2021 - Просмотров: 20

У Мережі продовжує накопичуватися інформація про нову лінійку ноутбуків, яку готує до випуску Apple, в тому числі про висококласних моделях. Мабуть, Apple вирішила повернутися до витоків і відродити улюблені багатьма функції MacBook Pro, а також відмовитися від невдалих рішень.

Концепція сучасного MacBook Pro зі слотом SD

Раніше повідомлялося, що нове покоління MacBook Pro поверне легендарне магнітне зарядний пристрій MagSafe і ще більше роз’ємів. У той же час компанія Apple вирішила відмовитися від Touch Bar з OLED-дисплеєм, замінивши його більш звичними апаратними функціональними клавішами.

Тепер авторитетний редактор Bloomberg Марк Гурман додав В прогноз аналітика Мінг-Чи Куо з минулого тижня. За словами джерела, нове покоління MacBook Pro стане хорошим прикладом нової політики Apple, спрямованої на лояльних користувачів Mac.

Одним з таких кроків на шляху до гідних шанувальників стане поява кардрідера з підтримкою карт SD. Картрідер зник з ноутбуків Apple в 2016 році, в той же час Apple почала позбавлятися від MagSafe. Як зазначає Гурман, зникнення кардрідера викликало "плутанину" у професійних фотографів і тих користувачів, які працювали з відео, ключовим сегментом бази користувачів MacBook Pro.

Зверніть увагу, що Марк Гурман має солідний послужний список витоків продуктів Apple протягом багатьох років. У минулому році, наприклад, він розкрив лінійку iPhone 12 задовго до того, як вона була оголошена, і iPhone 11 2019 року.