Apple продовжила програму безкоштовного ремонту дисплеїв MacBook Pro 2016

18.01.2021 - Просмотров: 36

У 2019 році Apple підтвердила, що невелика кількість 13-дюймових MacBook Pro 2016 року може мати проблеми з підсвічуванням, через які в нижній частині екрана можуть з’явитися яскраві смуги, або ж підсвічування повністю вийде з ладу. У той же час компанія запустила міжнародну програму з безкоштовного ремонту таких пристроїв.

IFixit

Спочатку вона діяла протягом 4 років з моменту покупки, але тепер термін її дії був продовжений до 5 років з моменту покупки або до 3 років з моменту запуску програми – в залежності від того, який термін у вашому випадку буде більше. Тобто тепер користувачі можуть подавати заявки на безкоштовні виправлення як мінімум до 21 травня 2022 року.

Зокрема, 13-дюймовий MacBook Airs (з 2 і 4 портами Thunderbolt), випущений в період з жовтня 2016 р.По лютий 2018 р., Був порушений. За словами експертів iFixit, причиною цього стали більш короткі і тендітні корінці, які Apple використовувала в цей період. У 2018 році, поряд з випуском нових MacBooks, корінці були подовжені на 2 мм, що вирішило проблему.

Якщо ваш комп’ютер має проблеми з підсвічуванням і був придбаний протягом вищевказаного періоду, зверніться в авторизований Сервісний центр Apple. Детальна інформація про програму ремонту знаходиться на офіційному сайті технічної підтримки виробника.