Apple розповіла, як впливають MagSafe і iPhone 12 на кардіостимулятори, і дала рекомендації, як уникнути відключення

24.01.2021 - Просмотров: 23

Компанія Apple прийняла рішення встановити прямий запис про вплив магнітної зарядки iPhone 12 за технологією MagSafe на медичні пристрої.

На початку січня в журналі "Ритм вогнища" була опублікована стаття про медичне дослідження, яке показало, що MagSafe в iPhone 12 може відключити кардіостимулятори, викликаючи досить галас онлайн.

У новому документі в розділі підтримки, говорить Apple:

IPhone містить магніти, а також компоненти та радіопередавачі, що випромінюють електромагнітні поля. Всі аксесуари MagSafe (продаються окремо) також містять магніти, зарядний пристрій MagSafe і пристрій MagSafe Duo містять радіопередавачі. Ці магніти та електромагнітні поля можуть впливати на роботу медичних пристроїв, таких як кардіостимулятори та дефібрилятори. Хоча всі моделі iPhone 12 містять більше магнітів, ніж попередні моделі iPhone, не очікується, що вони будуть представляти більший ризик електромагнітних перешкод для медичних пристроїв, ніж попередні моделі iPhone".

Apple також вказує, що датчики кардіостимулятора та дефібрилятора можуть реагувати на магнітне та радіовипромінювання на близькій відстані. Щоб уникнути можливих перешкод, компанія Apple рекомендує тримати iPhone і аксесуари MagSafe на безпечній відстані від медичних пристроїв – більше 15 см. При бездротовій зарядці рекомендується відстань не менше 30 см.

Компанія Apple також рекомендує користувачам проконсультуватися зі своїм лікарем і виробником конкретного медичного пристрою щодо конкретного медичного пристрою, оскільки існує безліч типів медичних пристроїв.