Apple тестує iPhone з підекранним Touch ID

01.02.2021 - Просмотров: 17

Шанувальники Apple вже давно чекають, коли компанія позбудеться фірмової "чубчика" в iPhone і почне використовувати підекранні сканери відбитків пальців Touch ID, як і в багатьох флагманських Android-смартфонах. Здається, що надії скоро збудуться, але не повністю, а частково.

Неофіційний рендер iPhone 12 без чубчика

Як повідомляє the Wall Street Journal, два колишніх співробітника Apple підтвердили, що підекран Touch ID вже тестується і може бути присутнім в наступному поколінні iPhone разом з існуючою системою розпізнавання осіб Face ID.

Так, саме так-Apple об’єднає біометричні методи аутентифікації і поки не відмовиться від "чубчика" З Face ID, незважаючи на повернення Touch ID в новому форматі.

Один з колишніх співробітників Apple пояснив, що планується використовувати оптичні сканери, а не ультразвукові, тому що це більш надійно. Він підкреслив, що Apple не збирається впроваджувати оптичний сканер в комерційний пристрій до тих пір, поки не буде впевнена, що він так само надійний, як поточна версія Touch ID.

Touch ID тепер використовується в смартфонах iPhone SE, планшетах iPad і ноутбуках MacBook. У минулому році Apple перемістила сканер з традиційної кнопки Home на кнопку power на бічній панелі iPad Air 4.