Apple випадково засвітила Новий 16-дюймовий MacBook Pro

28.10.2020 - Просмотров: 27

Виявляється, Boot Camp, утиліта, яка полегшує установку Windows на Mac за допомогою Intel, ожила, і минулого тижня Apple випустила своє наступне оновлення, 6.1.13. Через єдиного слова в описі 6.1.13, Мережа буквально "вибухнула". Це навіть не слово, а цифра 2020, просто щоб позначити поточний рік. У контексті, в якому воно з’явилося, це може бути що завгодно: помилка, хуліганська витівка (хтось хотів голосно грюкнути дверима) або одна з найдивовижніших витоків в історії Apple. Навіть якщо 16-дюймовий MacBook Pro 2020 дійсно готується до випуску, вся інформація про нього засекречена. Стерв’ятник секретності знімається в момент офіційного анонсування нового пристрою – і якщо за друкарську помилку покарання винних все ж може бути не дуже суворим, то несанкціонований витік інформації не залишиться без уваги, а втягне в це всіх і кожного. Але це можна було б легко санкціонувати.

Цікаво, чи зроблять вони більше портів у MacBook 16 2020?

Опис 13-го оновлення завантажувального табору дуже короткий. Майже четверта частина на скріншоті нижче. І чорно-білим кольором написано, що оновлення підходить для 16-дюймового MacBook Pro 2020. Звичайно, люди-це люди, вони схильні помилятися, і виключити таку можливість неможливо.

Це Опис оновлення Boot Camp

  • Опитування громадської думки в стилі Apple?*

Коли MacBook 16 2020 буде випущений

Якщо оновлення 16-дюймового MacBook Pro з Intel всередині очікується в листопаді, то вже занадто пізно вивчати думку громадськості, зацікавленої в таких новинках. Змінити MBP не вдасться-китайські фабрики вже кілька тижнів будують нову версію, в роздрібних мережах Apple вже повинні відчути недолік поточних моделей (до речі, у багатьох місцях це дійсно відчувається).

Тобто це не помилка або помилка-це дослідницький зонд? Інтерес до цієї моделі MacBook Pro, схоже, перевершив всі очікування-і крім цільової аудиторії (користувачів Mac, для яких дуже важлива працездатність комп’ютера під управлінням Windows), про цей пристрій висловилася і звичайна публіка в нашому затишному Телеграм-чаті. І навіть у справах.

Характеристики 16-дюймового MacBook Pro 2020

Все, що ми знаємо про 16-дюймовий MacBook Pro 2020, це те, що він, ймовірно, існує і готується до випуску. У листопаді, як і його предок 2019 року. Але, виходячи з досягнень Intel цього року, щось можна здогадатися. У листопаді минулого року мобільні процесори 10-го покоління H-класу від Intel ще не були готові. Зараз вони готові. У порівнянні з попереднім поколінням H-класу, що використовувався в mbp16 в минулому році, 14-нм H-Процесори 10-го покоління мають мінімум переваг. Вони мають ті ж самі хворі місця, що і 14-нм попередники.

Швидше за все, зовнішнє оновлення не буде особливо помітно

Але, тим не менш, незважаючи на те, що їх мало, нове покоління краще. Найбільш вірогідним нововведенням MBP16 2020 є нові процесори Intel. 11-Е покоління від Intel, Tiger Lake, необхідне для MBP 16 класу, як і рік тому, затримується – і буде випущено тільки в 1-му кварталі 2021 року. Єдина відмінність від 2019 року – для Apple це вже не так важливо. Нехай це буде 10-е покоління. Ні дизайн, ні клавіатура, ні технологія відображення не повинні змінитися.

Швидше за все, він повинен був бути представлений з прес-релізом. Але, судячи з неофіційної інформації (можливо, поширюваної самою компанією Apple, під виглядом витоків), з анонсом 17 листопада нових моделей бездротових навушників і другим приходом Apple в аудіоіндустрію щось пішло не так, все це було відкладено-і в ретельно зваженому і вивіреному листопадовому події, раптом з’явилася "діра".

& Quot;ймовірність того, що нічого не станеться взагалі, а 16-дюймовий MacBook Pro 2020-це всього лише Міраж (або помилка), теж не нуль.

Перший MacBook на кремнії Apple

Коли в червні цього року Тім Кук відкрив один з найстрашніших секретів Apple, я маю на увазі майбутній перехід Macs на Apple Silicon, він зробив дві важливі заяви. Про те, що перший Mac з процесором Apple буде випущений до кінця цього року, і що Apple не припиняє розробку нових моделей Intel-Macs.

Тим не менш, першим Mac на Apple Silicon буде MacBook 12 або 13-дюймовий MacBook Pro. Або все-таки Air?З усіх ноутбуків Apple цього року не було оновлено лише великий MacBook Pro, випущений в листопаді 2019 року. У червні нова відеокарта з’явилася в списку своїх конфігурацій, але в офіційній документації Apple MBP16 з цією картою позначена як модель 2019 року. Apple дуже обережно підходить до правильного позначення моделей з практичних міркувань. У поясненнях до нового(останнього ?) Випуску Boot Camp згадується 16-дюймовий MacBook Pro 2019 і 2020, а також 13-дюймовий MacBook Pro 2020.

Ні! У Mac в силіконовому завантажувальному таборі Apple не буде підтримуватися.

Перший Mac на силіконі Apple з різних причин є вітчизняною моделлю. Їх купують у більшій кількості, версії для професіоналів поки не готові до випуску – вони не можуть обійтися без підтримки Thunderbolt, і до весни 2021 року це буде не зовсім так. Крім того, за даними тайванських спецслужб, на заводах TSMC вже почалося масове виробництво Apple A14 і Apple A14X (система-на-чіпі для планшетів і домашніх ноутбуків), але виробництво Apple A14T (кодова назва "Mount Jade") і Apple GPU (кодова назва "Lifuka") почнеться не раніше січня наступного року. Apple A14T-це & quot;важка & quot; професійна система на кристалі, вона повинна дебютувати в iMac з Apple Silicon. Ніхто не претендує на місце, яке може зайняти 16-дюймовий MacBook Pro 2020. Чому б не наповнити його чимось надихаючим?