Apple Watch допоможуть позбутися нічних кошмарів

09.11.2020 - Просмотров: 32

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США, більш відоме як FDA, схвалило використання Apple Watch в кошмарній терапії. Це справжнє лікування для людей з посттравматичним стресовим розладом, яке буде призначено лікарем.

Спеціальний додаток для Apple Watch буде призначено лікарем, а лікування буде проводитися під наглядом. Якщо годинник на прискореному серцебитті помітять, що людині приснився кошмар, вони почнуть давати легку вібрацію – це повинно допомогти позбутися від страшного сну, не прокинувшись.

Apple Watch підходить для лікування, так як має повний набір функцій і датчиків – вони можуть постійно вимірювати частоту серцевих скорочень і відстежувати порушення серцевого ритму. Раніше вони використовували спеціальні стаціонарні пристрої для моніторингу сну.

Для тестування цієї програми ми провели 30-денне рандомізоване плацебо-контрольоване дослідження на 70 пацієнтах. Терапія за допомогою Apple Watch допомогла знизити сонливість і поліпшити емоційний стан людей.