Apple запатентувала нові способи управління AirPods

23.12.2020 - Просмотров: 29

Компанія Apple отримала патент на управління навушниками за допомогою жестів і рухів різних частин тіла. Forbes припускає, що ця технологія може бути використана в другому поколінні AirPods Pro.

Цей патент компанії Apple описує ряд нових способів управління аудіопристроями, включаючи навушники. Такий пристрій зможе не тільки зчитувати різні призначені для користувача сигнали, але і відрізняти випадкові жести від навмисного управління. Для цього датчики будуть аналізувати положення вух, стінки слухового проходу, голову, тіло користувача і окремі частини тіла.

Apple

Сигнал означає Будь-який рух, який користувач налаштував для управління (так само, як і в звичайних AirPods, можна налаштувати, які дії виконуються при багаторазовому торканні навушника). Зокрема, технологія дозволить навушникам зчитувати і розпізнавати клацання язика, рух рук або ніг, тремтіння голови і так далі. Дотик до певної частини тіла (наприклад, до щоки або руці) також може служити сигналом.

Якщо пристрій з такою функцією насправді виходить, це дозволить вам таємно керувати відтворенням, не дотягуючись до телефону або торкаючись самих навушників (що може бути зручно, наприклад, взимку, коли ваші руки носять рукавички і навушники знаходяться під капелюхом. Але пам’ятайте, що це ще тільки патент і немає впевненості в тому, що технологія буде використана в реальному продукті.