ASUS інтегрувала ПЗ для перевірки ОЗУ MemTest86 прямо в UEFI материнських плат Z590

30.01.2021 - Просмотров: 8

ASUS часто пропонує розширений пакет програмного забезпечення в комплекті зі своїми материнськими платами. На цей раз виробник включив в серію материнських плат ROG Z590 дві дуже корисні утиліти для ентузіастів. Багато хто знає про MemTest86-це популярне програмне забезпечення для діагностики несправних модулів пам’яті. Програма також використовується для перевірки розгону оперативної пам’яті.

Як зазначив користувач Twitter momomo_us, схоже, ASUS уклала угоду з програмним забезпеченням PassMark для інтеграції MemTest86 безпосередньо в прошивку UEFI материнської плати-це допоможе користувачам зрозуміти, що Оперативна пам’ять дійсно працює найкраще. Досить цікавий хід, треба визнати, хоча таке розширення можливостей базової прошивки може бути кимось розкритиковано: чим складніше програмне забезпечення, тим більше потенційних помилок, а в BIOS вони б точно не хотіли їх мати.

ASUS також пропонує безкоштовну 60-денну підписку на FinalWire AIDA64 Extreme покупцям материнських плат ROG Z590 і B560. AIDA64-це корисна програма для моніторингу життєво важливих функцій системи, перевірки продуктивності та діагностики потенційних проблем. FinalWire пропонує безкоштовний 30-денний пільговий період для AIDA64 Extreme, але з обмеженою функціональністю. Підписка ASUS відкриває повну версію програми на 60 днів.

Процесори Intel Rocket Lake – S 11-го покоління ще не надійшли на ринок, тому кращі Материнські плати для цієї платформи можуть з’явитися в майбутньому. Однак, Z590 на основі варіантів, таких як ASUS герой роги Максимуса ХІІІ або Стрикс Z590-е роги ігровий бездротовий доступ в інтернет, вже у продажу.