Чи може PlayStation 5 Pro отримати два графічних процесора? У Sony вже є відповідний патент

04.12.2020 - Просмотров: 14

Приставки нового покоління тільки що вийшли на ринок, і говорити про їх наступників поки рано. Тим не менш, деякі підказки вже з’явилися в мережі.

Sony отримала патент, що описує використання декількох GPU в ігровій консолі. Немає необхідності говорити про те, що навряд чи варто говорити про більш ніж двох GPU, але варіант з двома GPU цілком може бути життєздатним. Наприклад, один GPU буде інтегрований в основний APU, а другий буде реалізований як дискретне рішення.

Звичайно, це всього лише патент, і не обов’язково, що в умовній PlayStation 5 Pro буде два графічних процесора, але в цілому це один з варіантів розробки лінійки. Адже активно рекламовані Sony і Microsoft 120 кадрів в секунду в 4K часто недосяжні ні для PS5, ні для Xbox Series X, тому у компаній є причини випускати більш потужні приставки через три-чотири роки.

З іншого боку, реалізація подвійного GPU вимагає від розробників відповідної оптимізації, і перехід з багаторічної схеми з одним GPU на Новий може виявитися неможливим. Особливо, коли і AMD, і Nvidia в своїх дискретних відеокартах практично пішли від таких комплектів.