Чому я вибрав Apple Watch se замість Apple Watch 6

24.01.2021 - Просмотров: 35

Щороку Apple продає нам свої найдорожчі і класні продукти. Я зараз тестую iPhone 12, і це мені дуже подобається, незважаючи на те, що раніше я використовував iPhone 11 Pro Max більшого розміру. Навіть маленький екран чудово підходить для читання та роботи, а нова камера – це великий крок вперед. Тим не менш, бувають моменти, коли не потрібно ганятися за найдорожчими і першокласними пристроями Apple. Для мене таким випадком була покупка Apple Watch SE, випущена минулої осені. Вони не такі потужні і функціональні, як Apple Watch Series 6, що вийшли разом з SE, але у них є все, що мені дійсно потрібно, і вони коштують дешевше – 24 990 рублів проти 36 990 рублів. Навіщо платити більше?

Я використовував Apple Watch se і Apple Watch 6 і зробив свій вибір

Що краще – Apple Watch se або Apple Watch 6

Звичайно, компанія Apple зробила різницю в ціні між Apple Watch SE і Apple Watch Series 6 не просто так. Простіша модель не вміє зчитувати рівень кисню в крові і не виявить електрокардіограму, таку як Apple Watch Series 6. У Apple Watch SE немає постійного екрану, і вам все одно потрібно підняти або повернути зап’ястя, щоб вивести дисплей із сплячого режиму. ЕКГ і пульсоксиметр є важливими показниками здоров’я для деяких людей, але не для більшості з нас. Тим більше що привід замовити пульсоксиметр, прилад для вимірювання вмісту кисню в крові, менш ніж за 1000 рублів за тим же Алі – вийде дешевше, якщо вам дійсно потрібна ця функція.

&Quot; я постійно тестував екран на Apple Watch 5, і майже відразу ж вимкнув його, це тільки дратувало.

В іншому випадку, Apple Watch se має все, що ми прийшли любити так багато про Apple Watch. Компанія робить відмінні пристрої з великою кількістю функцій і тренувань, а з WatchOS 7 ви також можете використовувати додаток трекер сну. Apple Watch se поставляється в тих же двох розмірах, що і годинник серії 6 – 40 і 44 мм – і сумісна з усіма ременями. Ви можете зберігати музику на годиннику, підключати AirPods і плавати з ними. Що ще вам потрібно?

Для більшості, Apple Watch se буде ідеальним

Є Інші Годинники і фітнес-трекери, які пропонують аналогічні функції, але якщо ви є користувачем iPhone, Apple Watch є кращим варіантом, тому що ви можете синхронізувати всі ці дані на пристроях Apple.

Чи варто купувати годинник Apple Watch SE

Крім того, годинник Apple Watch має досить багато функцій, які подобаються людям. Наприклад, спочатку я подумав, що фітнес-кільця, які спонукають вас рухатися і робити певну кількість вправ кожен день, є трюком. Але потім я почав їх використовувати і став трохи одержимий своєю діяльністю. Закриття кілець-це незвичайний, але цікавий спосіб залишатися мотивованим, і це набагато краще, ніж просто дивитися на цифри. Завдяки таким додаткам, як Strava, я можу відстежувати свою активність на велосипеді або під час пробіжок прямо на годиннику, і навіть плавати в годиннику протягом часу.

&Quot;годинник Apple Watch se нічим не відрізняється від годинника Apple Watch 6".

Щоб відстежувати свою активність, я ставлю кільця активності прямо на циферблат

Що стосується зовнішніх відмінностей між серією 6 і SE, то їх практично немає. Вони трохи відрізняються один від одного, тому що в se немає додаткового кисневого датчика, а для серії 6 пропонується більше кольорів корпусу. На додаток до срібних, золотих і просторово-сірих кольорів Apple Watch Se для серії 6 пропонується більше синього і червоного (PRODUCT RED). Тобто, якщо ви все-таки отримаєте флагманську версію і захочете подивитися, які у вас годинник здалеку, отримаєте сині або червоні – ці кольори ніколи раніше не були доступні.

Для мене годинник Apple Watch se був ідеальним пристроєм за мої гроші. Я не хотів віддавати майже 37 тисяч рублів за розумні годинник, які врешті-решт мені все одно доведеться замінити, а більш молода версія була для мене відмінним варіантом. Який годинник Apple Watch ви вибрали? Розкажіть нам, яку модель Ви купили і чому, в нашому чаті або в коментарях.

Звичайно, Apple обов’язково випустить Apple Watch 7 в 2021 році і додасть нові функції, але, Озираючись назад, я бачу, що компанія не додає стільки інновацій у свої годинники. А підтримка нових версій WatchOS допоможе Apple Watch se зберегти здоров’я і продуктивність на довгі роки.