Датчик SpO2, NFC, GPS, Підтримка Alexa і більший екран. Xiaomi Mi Band 6 багато в чому виявиться краще Mi Band 5

24.01.2021 - Просмотров: 10

Пізньою весною або на початку літа Сяомі представить нову версію свого культового фітнес-браслета. Незважаючи на те, що до виходу Mi Band 6 ще близько півроку, важливі деталі пристрою вже з’явилися в мережі.

Нові дані отримані шляхом вивчення коду програми Zepp (раніше Amazfit). Судячи з нього, Mi Band 6 матиме дві версії: XMSH16HM і XMSH16HM. Перша оснащена NFC, друга-ні. Пристрій також матиме пульсоксиметр (SpO2) і голосовий асистент Alexa. Є індикація GPS-приймача, але підтвердити його наявність неможливо. Але екран, безумовно, буде більше використовуваного в Mi Band 5, так як скрінсейвери (три з них показані нижче) мають більш високу роздільну здатність.

Сяомі Мі Бенд 6 пункти меню

Іконки активності Мі-групи 6

Опції відображення на головному екрані

Mi Band 6 іконки інтерфейсу

Програмна частина Mi Band 6 буде значно розширюватися. По-перше, буде додаток Pomodoro Tracker, що дозволяє переглядати розширену статистику сну прямо на самому фітнес-браслеті. І замість 11 режимів активності буде 30, включаючи танці, зумбу, крикет, баскетбол і кікбоксинг. Про ціну Xiaomi Mi Band 6 нічого не сказано, але навряд чи пристрій буде значно дорожче, ніж нинішня модель на початку продажів.