Для Apple Watch випустили ремінець, який оснащений двома камерами

04.12.2020 - Просмотров: 26

Для замовлення став доступний цікавий аксесуар для наручних годинників Apple Watch-ремінець wristcam вартістю 299 USD. Новинка покликана усунути прогалину у вигляді вбудованої камери, відсутньої в гаджеті Apple.

Аксесуар містить відразу дві вбудовані камери. Зокрема, власник дивиться на 2-мегапіксельний модуль, який забезпечує можливість запису відео у форматі 1080p.

Ще один блок призначений для захоплення навколишнього світу. Цей модуль побудований на 8-мегапіксельному датчику. Підтримується запис відео у форматі 4K. Кожна камера оснащена мікрофоном.

Ремінець містить власну батарею, яка забезпечує живлення електронних компонентів. Для бездротового обміну даними з реальним годинником і смартфоном передбачені контролери Wi-Fi (смуги частот 2,4 і 5 ГГц) і Bluetooth 5,0.

Wristcam також включає в себе флеш-накопичувач – він може вміщати 8 Гб даних. Для взаємодії з ремінцем є супутнє мобільний додаток.

Новинка сумісна з годинником Apple Watch Series 1-6. Покупці доступні в розмірах 38/40 і 42/44 мм, а також в різних колірних варіантах, включаючи чорний, білий і сірий.