Дуже рідкісна настільна дискретна відеокарта Intel не пройшла жодного тесту, але зате ми можемо на неї подивитися

30.01.2021 - Просмотров: 47

Перша дискретна настільна відеокарта Intel за 22 роки не підтримує процесори AMD

Кілька днів тому Intel представила першу за два десятиліття дискретну настільну відеокарту Iris Xe. Він заснований на графічному процесорі DG1 — він також є основою мобільної дискретної карти Iris Xe Max і процесорів Tiger Lake.

Але минулого року Intel показала дискретну відеокарту DG1 SDV( Software Development Vehicle), призначену для розробників. І це було джерело, яке отримало його і розібрав.

Такий адаптер, як виявилося, споживає під навантаженням всього 30 Вт, а в режимі очікування індикатор знижується до 4 Вт. Середня частота графічного процесора становить 1550 МГц, що не так вже й багато за сьогоднішніми мірками. Ви також можете відзначити 4 ГБ пам’яті LPDDR4X і 128-бітну шину.

Але з тестами все складно. Такий адаптер працює тільки на спеціальній платформі Intel, але исходник, судячи з усього, дістався саме йому. Однак це не дуже врятувало ситуацію, так як адаптер не працює в іграх і в більшості тестів. В результаті можна лише сказати, що очікувана продуктивність адаптера порівнянна з GeForce GT 1030.