Джерела: Hyundai почала сумніватися у співпраці з Apple і роботі над електромобілем Apple Car

31.01.2021 - Просмотров: 25

У Мережі вже давно ходять чутки, що Apple готує свій перший електромобіль-Apple Car. А нещодавно представники Hyundai підтвердили, що ведуть переговори з Apple про виробництво автомобіля. Але тепер, схоже, ця співпраця під питанням.

Що не так

Джерела кажуть, що Керівництво Hyundai розділилося з приводу цього партнерства. Справа в тому, що Apple покладається на Hyundai або її дочірню компанію Kia тільки в питаннях збірки. Тобто проектування, інжиніринг, розробка, маркетинг і т.Д. Компанія "Еппл" бере все на себе, довіряючи партнерам тільки збір необхідних компонентів в готовому продукті. Те ж саме відбувається і з гаджетами, на тих же умовах з Apple працює, наприклад, Foxconn.

&Quot;група стурбована тим, що бренд Hyundai стане просто контрактним виробником Apple, що не допоможе Hyundai в її зусиллях по створенню більш преміального іміджу свого бренду Genesis", – кажуть джерела.

&Quot;Ми не компанія, яка робить автомобілі для інших", – додав один з представників Hyundai.

Незважаючи на це, Hyundai володіє надлишковими потужностями, які можуть якраз підійти для побудови автомобіля Apple. Але остаточне рішення ще не прийнято. Крім того, сам автомобіль не варто чекати раніше, ніж через кілька років.

Джерело: Reuters