Екран 2к без вирізів, Snapdragon 888 і 4500 мАг. Xiaomi Mi 11 зняли Наживо

20.12.2020 - Просмотров: 12

Мережа опублікувала живу фотографію смартфона Xiaomi Mi 11 – і вперше ми бачимо його передню панель. На ній немає вирізів! Поки не ясно, чи отримав новий флагман камеру під екраном або використовує висувну, як Redmi K40 Pro, але в будь-якому випадку це дуже хороша новина для всіх прихильників концепції чистого екрану. Тут вона чистіша, ніж будь-коли. На фотографії також чітко видно, що дисплей загинається на бічні рамки. Нагадаємо, що за чутками, Мі 11 приписують як вигнутому екрану, так і вкладеній камері. Так Ця фотографія підтверджує недавні витоки?

Будемо сподіватися. Меню"Про телефон & quot; підтверджує інші характеристики моделі – і тут в першу чергу відзначимо Дозвіл екрану 2k і наявність SoC Snapdragon 888. Про це також згадувалося раніше. Діагональ екрану становила 6,67 дюйма, ємність батареї – 4500 мАг. Обсяги оперативної пам’яті (8 Гб) і вбудованої (128 Гб) флеш-пам’яті говорять про те, що ми дивимося на базову версію Mi 11. У неї будуть варіанти з великим об’ємом пам’яті (як мінімум, флеш-пам’яті).

Ця фотографія опублікована на тематичному ресурсі Slashleaks інформатором з бездоганною репутацією. 100% – Це безпрецедентний для Slashleaks рейтинг надійності даних: наведена вище фотографія абсолютно не фальшивка або, як прийнято зараз, підробка. Тобто перед нами справжня робоча копія Мі 11, і дійсно смартфон буде виглядати як на фото. Ну, ми вже дуже добре знаємо, як він виглядає на зворотному боці.

Нагадаємо, що офіційна прем’єра Xiaomi Mi 11 відбудеться дуже скоро – 29 грудня. Сяомі обіцяє, що новинка не стане дефіцитним товаром, що, безумовно, дуже хороша новина на тлі всіх подій в галузі в цьому році.