Електромобіль Tesla Model 3 вибухнув на парковці в Шанхаї

21.01.2021 - Просмотров: 39

За повідомленнями китайських ЗМІ, електричний автомобіль Tesla Model 3 вибухнув у вівторок в підземному гаражі в Шанхаї. Tesla стверджує, що в результаті пожежі ніхто не постраждав, а загоряння автомобіля було викликано ударом в нижню частину автомобіля.

Компанія не сказала, Чи є це імпортний автомобіль або автомобіль місцевого виробництва. Тим не менш, китайський виробник акумуляторів CATL заявив, що не виробляє акумулятор для автомобіля, що загорівся. Варто відзначити, що кілька автомобілів Tesla вже вибухнули в Китаї в останні роки. Однак вони стали об’єктом пильної уваги з дещо іншої причини. Йдеться про проблеми з функціонуванням системи автопілота, в результаті яких в 2020 році сталося не менше 10 аварій.

Незважаючи на зростаючу конкуренцію з боку китайських виробників електромобілів, таких як Nio або Xpeng, Тесла Модель 3 була найбільш продаваним електромобілем в Китаї в 2020 році. Tesla налагодила виробництво автомобілів на своєму заводі в Шанхаї трохи більше року тому і в даний час, як повідомляється, навіть відвантажує деякі з автомобілів, вироблених там, в Європу. А в цей понеділок компанія повідомила, що налагодила виробництво кросоверів Model Y на своєму заводі в Шанхаї.