Електромобілі Tesla Model 3 і Model Y нового модельного року отримають поліпшену світлотехніку

16.12.2020 - Просмотров: 36

Гарне дорожнє освітлення є важливим фактором безпеки, тому автовиробники не скупилися на постійні поліпшення в цій галузі. Тесла, якщо вірити першим очевидцям, в рамках запланованої модернізації електромобілів Модель Y і Модель 3 поліпшили освітлення.

Вихідне зображення: motortrend.Com

Electrek ресурс зумів прочитати текст внутрішньої розсилки, в якій Тесла оголошує про переведення всіх електромобілів моделі 3 і моделі Y на використання поліпшених фар. Нові фари будуть встановлені на всі комплекти електромобілів цих моделей, незалежно від Кінцевого регіону продажів. Це означає, що Оновлене Освітлювальне обладнання буде відповідати стандартам всіх країн, де офіційно продаються електромобілі Тесла Модель Y і Модель 3.

Джерело зображення: YouTube, RSymons rsev

Tesla має намір завершити перехід на оновлені світильники протягом першого кварталу 2021 року. Як зазначає Electrek, деякі приклади Tesla Model 3 з новими фарами вже потрапили в руки британських блогерів, а ті, хто при природному порівнянні світлових пучків старих і нових автомобілів змогли розпізнати, що Оновлене освітлення дає більш потужний і чіткий промінь. Безсумнівно, це повинно позитивно позначитися на безпеці електромобілів Tesla, а для самої компанії уніфікація освітлювального обладнання призведе до економії виробничих витрат.