Facebook критикує Apple через ЗМІ. Їй не подобається заборона на стеження в додатках

17.12.2020 - Просмотров: 16

Незважаючи на те, що Apple і Facebook завжди були партнерами, а перші намагалися зробити різні Винятки для останніх, останнім часом щось у відносинах між двома компаніями зламалося. Зараз Facebook все частіше і частіше критикує Apple, намагаючись публічно лаяти першого партнера-іноді за занадто високі комісійні в App Store, а, як і зараз, за обмеження на шпигунство за користувачами. Причиною цього стало введення нових правил для розробників, які повинні були запросити дозвіл на взаємодію з рекламними ідентифікаторами. Але оскільки більшість користувачів, швидше за все, просто відмовляться від цього, розробники вже почали готуватися до реструктуризації свого бізнесу. Ось тільки Facebook нічого з цього не планував.

Facebook випустив заяву проти нової політики безпеки Apple. На цей раз більш ніж публічно

&Quot;Чому Facebook боїться виходу iOS 14

Facebook Inc. Опублікували банери з критикою нового підходу Apple до взаємодії розробників з рекламними особистостями користувачів відразу в трьох американських газетах: The Wall Street Journal, New York Times і Washington Post. Кожен банер являє собою своєрідну статтю, що описує майбутні зміни в App Store, негативні наслідки, які очікують розробників додатків, які втратять можливість збирати дані про користувачів і показувати їм відповідну рекламу.

Facebook проти Apple

Це такі банери, які були опубліковані відразу в трьох американських газетах

Ми виступаємо за малий бізнес проти Apple по всьому світу. Малий бізнес є основою бізнесу Facebook. Щомісяця понад 10 мільйонів компаній використовують наші рекламні інструменти для пошуку клієнтів, найму нових співробітників і взаємодії зі своїми спільнотами. Багато хто з них поділяють наші побоювання щодо обмежень Apple на показ персоналізованої реклами. За даними нового дослідження Deloitte, 44% підприємств малого і середнього бізнесу збільшили використання персоналізованої реклами в соціальних мережах під час пандемії, і без цього середній рекламодавець втратив би більше 60% продажів", – пише Facebook.

&Quot;Чому Facebook проти нових функцій в iOS 14

Мабуть, Купертіно явно не схвалює витівки Facebook, але в цілому відреагував на це досить стримано":

Ми думаємо, що мова йде про тривіальної захисту наших користувачів. Вони повинні знати, коли їхні дані збираються та передаються іншим додаткам, сайтам та веб-сервісам, і, звичайно, вони повинні мати вибір, чи це дозволено чи ні. Відстеження прозорості в додатках під управлінням iOS 14 не вимагає від Facebook зміни підходу до ведення бізнесу шляхом створення персоналізованої реклами. Вона просто вимагає, щоб вони дали користувачам реальний вибір, оголосив Apple.

Відстеження в iOS додатків

Правда, листування з Apple і Facebook, ймовірно, не закінчиться на цьому. Як повідомляє BuzzFeed News, соціальна мережа планує нове видання. У ній Facebook планує наполягати на тому, що Apple не тільки завдає шкоди малому бізнесу, але і змінює економічну модель, яка розроблялася роками в Інтернеті. ДО РЕЧІ, компанію Купертіно звинуватили в тому ж самому кілька років тому, коли вона ввела заборону на перехресне відстеження користувачів сайтами в сафарі.

Facebook не хоче питати дозволу на відеоспостереження, тому що ніхто йому його не дасть

Ситуація дійсно дуже складна. З одного боку, немає ніяких сумнівів в тому, що розробники втратять певний дохід, тому що не зможуть показувати користувачам персоналізовану рекламу. Але з іншого боку, деякі розробники вважають, що підхід Apple-єдино правильний. Mozilla, наприклад, нещодавно похвалила Apple, закликавши користувачів підтримати її, щоб компанія раптом не передумала і не відклала нові вимоги до безпеки.

&Quot;США хочуть відокремити WhatsApp і Instagram від Facebook. Чи є Apple наступним у черзі?

Зрозуміло, що Facebook сповнений рішучості не допустити прецеденту, який забороняє безумовне відстеження користувачів відбувається. Тому її мета-переконати компанію з Купертіно змінити свій підхід. Для цього вона навіть наочно оголосила про те, що приєднується до антияблочної коаліції, організованої Epic Games. Важко сказати, як активність проти вищої комісії пов’язана з протестами проти заборони на стеження, але, враховуючи вплив Facebook, можливо, що вона зробить щось з невдоволення. Наприклад, відмовити в розміщенні свого додатка в App Store.