Фірмові аксесуари для Sony PlayStation 5

22.12.2020 - Просмотров: 10

Купуючи нову ігрову консоль, ви хочете отримати від неї максимум задоволення, але часто цього не вдається досягти без додаткових аксесуарів. Тому ми вирішили подивитися, які додаткові фірмові пристрої Sony підготувала для нової PlayStation 5, без перебільшення, однієї з найпопулярніших новинок цього року. У той же час її можна вважати невеликою інструкцією "що подарувати власнику нової консолі на Новий рік". Її огляд, до речі, є обов’язковим до прочитання.

Додаткові контролери DualSense

Якщо ви купуєте консоль з декількома гравцями на увазі, ви не зможете обійтися без додаткових контролерів. Існує безліч багатокористувацьких ігор, але консоль поставляється тільки з одним геймпадом. & Quot;повна & quot; PS5 повинна мати у власності, а вартість ще одного геймпада в українському ритейлі становить 2099 гривень. Нагадаємо, що консоль можна підключити максимум до 4 контролерів. До речі, для шанувальників оригінального виду гаджетів вже існує безліч бічних варіантів дизайну геймпада, від різних наклейок, до нестандартних кольорів. Це, звичайно, збільшить вартість пристрою, але додасть оригінальності.

Зарядна станція DualSense

Але для зарядки необхідно підключити контролер. Сама консоль не має потрібної кількості портів для чотирьох геймпадів, а існуючі роз’єми можуть бути зайняті додатковими пристроями. Тому вам потрібно придумати, як зарядити їх все. Крім того, в магазині аксесуарів є док для зарядки двох контролерів. Вона буде гармонійно виглядати поруч один з одним і позбавить вас від купи проводів під телевізором. Коштує це 919 гривень.

Звичайно, вам, можливо, знадобиться пара таких ігор, Якщо ігри у великих компаніях стануть звичайною справою. Такий зарядний пристрій поставляється в комплекті із зовнішнім блоком живлення, тому вам достатньо буде знайти пару розеток поруч з консоллю. У будь-якому випадку, процес зарядки таким чином значно спрощується, і до естетики додається пара додаткових очок.

PS5 HD-камера

Врегулювавши всі проблеми з контролерами, ми можемо рухатися далі, і наступним аксесуаром стане камера для трансляції і запису ігрових моментів. PlayStation пропонує закрити це питання фірмовим доповненням з відповідним дизайном. Невелику камеру можна розмістити де-небудь подалі від телевізора / монітора, а також на ній, для чого є кріплення. А для підключення до самої консолі використовується дротове з’єднання через USB.

У конструкції є дві ширококутні камери, які створюють зображення в роздільній здатності Full HD. З їх допомогою ви можете доповнити свій потік зображенням себе або своїх друзів. В якості додаткової функції, вона має функцію"маскування " фону, що усуне необхідність в"зеленому & quot; зображенні.

Камера PS5 HD коштує 1999 грн.

Не всі ігри хороші по зовнішній акустиці, а ефект більшого занурення в процес допоможе створити навушники. У той же час з їх допомогою ви не зможете потривожити своїх друзів і сусідів. Також у компанії є фірмовий аксесуар для цього-бездротова гарнітура PULSE 3D.

Гарнітура підключається по радіо, а в комплект входить адаптер для підключення до комп’ютера. У той же час ви можете підключатися до них по проводах, що робить навушники досить універсальними. У корпусі є два вбудованих мікрофона. Зовні розташовані кнопки регулювання гучності і відключення звуку, а також порт USB-C для зарядки. Повного заряду батареї повинно вистачити на 12 годин використання.

Вартість фірмових навушників в Україні 3369 гривень.

PS5 Media Remote

І закриє список фірмових аксесуарів пульта дистанційного керування для мультимедіа. Так як консоль має підтримку мультимедійних сервісів, ви можете мати швидкий доступ до них з пульта ДУ (Netflix, YouTube, Disney+ і Spotify), а також управляти відтворенням мультимедіа, гучністю звуку на телевізорі і його потужністю. В принципі, левова частка цих "трюків" може бути виконана з геймпада, але з окремим пультом, процес стає більш інтуїтивним і зручним.

На відміну від інших аксесуарів, пульт дистанційного керування не оснащений акумулятором, а по-старому працює на двох батареях типу AA, Які входять в комплект поставки. Офіційна ціна PS5 Media Remote в Україні становить 899 грн.