Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 6 зможе вимірювати вміст кисню в крові

24.01.2021 - Просмотров: 26

Інформація про характеристики трекера для фізичної активності Xiaomi Mi Band 6, який замінить дебютував минулого літа трекер Mi Band 5 / Mi Smart Band 5 (на фото), стала доступна в онлайнових джерелах.

Коротко згадайте специфікації Мі-діапазону 5. Це 1,1-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 126х294 точки, контролер Bluetooth 5,0 BLE, 3-осьовий акселерометр і 3-осьовий гіроскоп, датчик пульсу і акумулятор 125 маг.

Xiaomi Mi Band 6 браслет, як повідомляється, поставляється в двох версіях – під кодовою назвою XMSH16HM і XMSH16HM. Перша отримає NFC контролер, друга ні.

Крім того, відомо, що новачок буде оснащений датчиком SpO2 для вимірювання рівня кисню в крові. Звичайно ж, модель попереднього покоління успадкує пульс-монітор.

Інші передбачувані зміни включають в себе більший дисплей і інтегрований GPS-приймач супутника. Хоча ці функції ще не підтверджені.

Повідомляється, що гаджет зможе взаємодіяти з інтелектуальним голосовим помічником Alexa. Новинка буде пропонувати до 30 видів різних заходів проти 11 В Мі-діапазоні 5. Мі-Група 6 може бути оголошена на початку літа.