Флагман Samsung Galaxy S21 Ultra вперше показався на прес-зображеннях

18.12.2020 - Просмотров: 26

Напередодні в Інтернеті з’явилися нібито офіційні рендери смартфонів Samsung Galaxy S21 і Galaxy S21+ в різних кольорах. А зараз в інтернет-джерелах з’явилися перші прес-релізи старшого члена сім’ї-Galaxy S21 Ultra.

Апарат відображається в двох колірних версіях-Phantom Silver (сріблястий) і Phantom Black (Чорний). Він оснащений екраном Infinity-O AMOLED з невеликим отвором в центрі у верхній частині для однієї передньої камери. Розмір панелі, за чутками, становить 6,8 дюйма по діагоналі.

Якщо вірити наявним даним, камера-самоучка зможе формувати 40-мегапіксельні зображення. Новинкою стане перший пристрій серії S, що підтримує управління за допомогою пера S.

Ззаду видно великий чотирикамерний блок. Його передбачувана конфігурація виглядає наступним чином: основний датчик на 108 мегапікселів, 12-мегапіксельний елемент з надширококутною оптикою, 10-мегапіксельний модуль з 10-кратним зумом і 10-мегапіксельний модуль з 3-кратним зумом.

Залежно від регіону продажів буде використовуватися процесор Snapdragon 888 або Exynos 2100. Живлення буде здійснюватися від акумулятора ємністю 5000 мАг.