Gigabyte готує материнську плату на чіпсеті WRX80-чіпи AMD Ryzen Threadripper PRO скоро з’являться в роздробі

18.12.2020 - Просмотров: 3

У липні цього року AMD представив процесор серії Ryzen Threadripper PRO, а також процесорний сокет sWRX8 і власний чіпсет WRX80. Під час оголошення було сказано, що спочатку чіпи нової серії не будуть доступні для публічного продажу. Єдина компанія Lenovo буде поширювати готові системи на їх основі. Схоже, що ця ексклюзивна угода скоро підійде до кінця.

За даними ресурсу VideoCardz , на робочих станціях Lenovo ThinkStation P620 використовується еталонна материнська плата, розроблена самою компанією AMD. Тепер з’ясовується, що інші виробники вже розробляють плати на базі чіпсета WRX80. Мережеві джерела поділилися зображенням материнської плати Gigabyte WRX80 SU8, яка розроблена спеціально для процесорів Ryzen Threadripper PRO. Нагадаємо, що ця серія потужних чіпів для робочих станцій включає в себе чотири моделі з 12-64 ядрами і TDP 280w. Основними особливостями нової серії є підтримка до 128 ліній PCI Express 4.0, А також можливість використання до 2 Тбайт оперативної пам’яті, яка може бути підключена по восьми каналах.

На жаль, офіційні технічні характеристики материнської плати Gigabyte WRX80 SU8 не були надані джерелами зображень. Однак при візуальному порівнянні з платою для еталонної робочої станції Lenovo ThinkStation P620 можна відзначити, що на останній доступно менше слотів PCIe x16.

Також невідомо, коли буде офіційно представлена плата Gigabyte WRX80 SU8 і скільки вона оцінюється виробником.