Google оголосила п’ять нововведень Android, які стануть доступні взимку

03.12.2020 - Просмотров: 16

Компанія Google оголосила про майбутні новинки в мобільній операційній системі Android, які будуть доступні в найближчі тижні – протягом зими.

Спочатку у віртуальній клавіатурі Gboard буде доступна кухня Emoji, що дозволить вам"змішувати & quot; ваші улюблені емодзі, створюючи власні нові опції, кількість можливих комбінацій перевищує 14 тисяч.

Тепер & quot;Кухня" доступна в бета-версії Gboard, нова версія Emoji kitchen скоро буде доступна в Google Play для смартфонів Android 6.0 Marshmallow і новіших версіях ОС.

По-друге, Google зробить доступною навігацію Voice Access, яка вже існує в Android 11, для всіх смартфонів у світі на базі Android 6.0 Marshmallow і новіших версій ОС. Ця функція спрощує голосове управління смартфоном для тих користувачів, яким незручний сенсорний ввід.

У Google Maps (Карти Google) нова вкладка Go швидко побудує маршрут до улюблених місць без необхідності вводити адресу, наприклад, для того, щоб піти в школу або на роботу. На вкладці відображається маршрут, інформація про пробки і затори, а також розрахунковий час прибуття.

Також в Google Play має з’явитися більше аудіокниг. Видавці США і Великобританії для цієї мети на початку 2021 року отримають новий тестовий інструмент для швидкого автоматичного створення аудіокниг.

І нарешті, оновлена функція Nearby Share дозволить легко обмінюватися додатками з інтернет-магазину Google Play. Функція працює з сусідніми Android-смартфонами, для передачі не потрібно Wi-Fi або стільниковий зв’язок. Це оновлення також буде доступно в найближчі тижні.