Хто такий Ден Річчіо і над яким проектом Apple він буде тепер працювати

31.01.2021 - Просмотров: 31

Керівництво Apple продовжує змінюватися. 26 Січня Джон Тернус, який раніше керував розробкою апаратних засобів для iPad і Mac, зайняв пост старшого віце-президента Apple з апаратних засобів для продуктів Apple. Саме він представив публіці iPad Pro в 2018 році і Mac Pro в 2019 році роком пізніше. Ден Річчіо, який займав цей пост до 26 січня, керував важливим для Apple проектом, який поки не може бути обговорений. Ден залишається в керівництві компанії, він як і раніше підпорядковується безпосередньо Тіму Куку. Секретний проект не може бути пов’язаний ні з Apple Car, ні з Apple Glasses, про які всі вже знають. Це щось зовсім нове. Є версії.

Джоні Айв і Ден Річчіо (праворуч)

У липні 2019 року старший віце – президент компанії з дизайну, який був її символом поряд зі Стівом Джобсом і Тімом Куком, Джонатан Айв покинув Apple. Йому хотілося чогось нового. Для компанії і для тих, хто нерівномірно дихає для Apple, ця подія стала мало не катастрофою.

&Quot;у 2020 році Філ Шиллер залишив посаду старшого віце-президента з глобального маркетингу, що теж стало шоком, хоча і в менших масштабах.& Quot;

Філ подбав про App Store і інших питаннях-насправді ця людина хотіла піти в заслужену відпустку, пожити в своє задоволення, як простий американський мільйонер, але йому довірили App Store і інші сфери, які були в небезпеці. Потім з Apple пішов секретний член керівництва компанії Боб Менсфілд, який цілком секретним чином очолив не менш секретний проект Titan (якщо хтось ще не знає, то це секретна кодова назва ще більш секретного проекту Apple Car).

А ще є Ден Річчіо. Він менш відомий публіці, ніж Джонатан Айв або Філ Шиллер, і він рідко виступав перед ними – я пам’ятаю тільки один виступ. Саме він оголосив про безславний провал авіаційного проекту. Хоча у всьому керівництві компанії тільки він з самого початку був проти цієї ідеї і цілком міг від неї відмовитися.

Хто такий Джон Тернус?

Джон Тернус
Джон в Apple з 2001 року (майже 20 років) займався розробкою апаратного забезпечення Mac, з 2010 року безпосередньо підпорядковувався віце-президенту з апаратного забезпечення і займався апаратним забезпеченням iPad. З 2013 року він був віце-президентом Apple з апаратного забезпечення продуктів компанії, а роком раніше Ден Річчіо став старшим віце-президентом цього напрямку.

& Quot;Джон керував розробкою AirPods, iPad (особливо iPad Pro, це була його ідея) і Mac. У 2018 році на спеціальному заході він представив iPad Pro (художньо і круто), ще й тому, що курирував процес їх розробки.& Quot;

А також розробка Mac Pro 2019. І iPhone 12, так що якщо ви хочете критикувати когось за погані рішення в цьому смартфоні, ви знаєте, хто був відповідальний за них. З 2020 року він є кандидатом на посаду старшого віце-президента Apple з апаратного забезпечення (for hardware). Бути в списку кандидатів на посади у вищому керівництві компанії приємно і почесно. І клопітно. Список кандидатів створюється на випадок, якщо один з топ-менеджерів раптом не зможе виконувати свої обов’язки. Кандидати готуються до своєї можливої посади цілком серйозно (із заліками та іспитами!), Їх постійно вводять в курс всього, що відбувається.

У віце-президентів Apple непомірна завантаженість, вони вже майже ніколи не бувають вдома – але Джон Тернус один з тих, хто погодився на це. Його життя не стане легше-Apple вступає в новий період своєї історії, і те, що вже сталося і відбувається на наших очах, – це тільки початок. Цікаво, що вони задумали? Джон Тернус родом з Пенсільванії і отримав ступінь бакалавра в галузі машинобудування в Пенсільванському університеті.

Куди подівся Ден Річчіо?

Ден Річчо

У 2010 році Ден Річчіо став віце-президентом Apple з апаратного забезпечення на чолі з Бобом Менсфілдом. У 2012 році Боб Менсфілд спробував піти на пенсію( to retire), Ден став старшим віце-президентом з апаратного забезпечення, але незабаром з’ясувалося, що Менсфілд нікуди не подівся, він став "таємним віце – президентом компанії". Його ім’я не було в списку високопоставлених чиновників, але ті, кому це було потрібно, знали, хто він.

Боб брав участь у проектах, які Apple не хотіла розголосити. Деякі з них не можна було тримати в секреті, наприклад, проект телевізійного приймача від Apple (якщо цей проект не був відволікаючим), або проект Titan (для якого була створена підставна компанія), і деякі інші. У минулому році, в грудні, йому дозволили піти у відставку, і проект Titan (який виявився реальним) став ще однією сферою відповідальності старшого віце-президента Apple з штучного інтелекту і машинного навчання.

Ден Річчіо не міг очолити цей проект – влада там тільки змінилася, а сам проект пов’язаний з машинним навчанням і штучним інтелектом більше всього на світі, для фахівця з апаратного забезпечення-це не сама підходяща Посада. У проекту Apple Glass вже є керуючий директор, кажуть, що якщо VR-гарнітура буде успішно випущена (планується на 2022 рік), то він стане віце-президентом компанії. Ден-фахівець із заліза до мозку кісток. Щось у цьому районі могло залучити його.

Поки є дві версії: Apple обіцяла появу нових форм-факторів. Це факт. Таким форм-фактором може бути комп’ютер, що поєднує в собі iPad і MacBook. Гібрид, ноутбук з сенсорним інтерфейсом. До переходу на Apple Silicon це було б нерозумно і неможливо – тепер, як ніби, це сприймалося всерйоз. Я не впевнений, але це могло б зачарувати Дена Річчіо. Друга версія-він очолить розробку принципово нових дисплеїв. А ти як думаєш? Давайте обговоримо це в коментарях або в нашому чаті, де є всі автори PriceUa.Ru .