Huawei, HiSilicon, Xiaomi та інші вирішили підняти напівпровідникову промисловість Китаю

30.01.2021 - Просмотров: 24

За даними Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю, 90 компаній подали заявки на створення Національного Технічного Комітету зі стандартизації інтегральних мікросхем. Корпус планується створити в китайському інституті стандартизації електроніки.

Напівпровідникова промисловість є однією з найслабших у Китаї. Метою комітету є зміцнення слабких галузей напівпровідникової промисловості та вдосконалення роботи зі стандартизації інтегральних мікросхем.

У список увійшли компанії Huawei, HiSilicon з, як Xiaomi, в напівпровідниковій, сайт unichip мікроелектроніка, комунікації Zhanrui, компанія ZTE мікроелектроніки, МРОТ, мобільних Детянь, Китай мобільний, Китай Unicom і ZTE, Tencent та інших компаній.

Цей комітет виконуватиме найрізноманітніші завдання. Планується вдосконалити відповідні стандарти, знизити витрати на розробку і експлуатацію, забезпечити хороше промислове середовище і підвищити загальну конкурентоспроможність галузі.

Будуть також контролюватися нові пакувальні технології, проводитися різні науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи, поліпшуватися контроль якості та вимоги до продукції.