Huawei навчить смарт-годинник попереджати гіпертонію і передінфарктний стан

24.01.2021 - Просмотров: 43

Хе Ган, президент підрозділу мобільних пристроїв Huawei, розповів про нові функції, які в майбутньому можуть бути надані носять гаджети компанії, наприклад, смарт-годинник і фітнес-браслети.

Одним з напрямків роботи є визначення артеріального тиску з високою точністю. Для цієї мети планується використовувати спеціальні медичні датчики, інтегровані в носяться прилади. Передбачається, що отримані дані в поєднанні з досвідом фахівців у відповідній області дозволять запобігти гіпертонію.

Другим проектом є безперервне вимірювання температури тіла з високою точністю. Ці дані допоможуть прогнозувати можливе погіршення стану організму в зв’язку з розвитком певних захворювань.

Нарешті, Huawei планує реалізувати можливість виявлення ішемічної хвороби серця в носяться гаджетах. Теоретично, мобільні пристрої зможуть передбачити передінфарктний стан, який допоможе врятувати життя багатьох людей.

Слід зазначити, що в цьому році компанія Huawei може випустити наручний смарт-годинник серії Watch 3 або Watch GT 3 Series. Не виключено, що в цих гаджетах будуть реалізовані деякі з описаних можливостей.