Ілон Маск розповів коли вийде електричний спорткар Tesla Roadster

30.01.2021 - Просмотров: 31

Компанія Tesla в 2017 році показала електричний спортивний автомобіль Roadster і планувала випустити його на ринок в 2020 році, але цього так і не сталося. Тепер стали відомі нові дати випуску автомобіля.

Коли чекати

За словами генерального директора компанії Ілона Маска (Elon Mask), Tesla планує закінчити передрелізну версію автомобіля до літа і, якщо все піде за планом, наступного року почати його серійне виробництво. ДО РЕЧІ, Маск додав в Twitter, що основними компонентами Родстера стануть три мотори і вдосконалений акумулятор.

Закінчуємо інжиніринг в цьому році, виробництво починається в наступному. Прагнучи мати дизайн реліз-кандидата, керований в кінці літа. Система тримоторного приводу і просунута робота з батареями були важливими попередниками.

  • Ілон Маск (@elonmusk) 28 січня 2021 року

Нагадаємо, що Tesla Roadster буде похвалитися вражаючими характеристиками. Автомобіль розженеться до 100 км / год менш ніж за 1,9 секунди. Крім того, новинка отримає запас ходу більше 1000 км і максимальну швидкість 402 км / ч.Автомобіль повинен коштувати близько 200 тисяч доларів США.

Нагадаємо, що днями Tesla представила оновлений флагманський седан Model S з трохи зміненим зовнішнім виглядом, новим інтер’єром, рульовим колесом замість керма і комп’ютером з живленням на зразок PlayStation 5.

Джерело: Twitter