Керівник Samsung натякнув на вихід Galaxy Z Fold Lite і підтримку стилуса у флагманах Galaxy S21

15.12.2020 - Просмотров: 20

Сьогодні президент і глава мобільного підрозділу Samsung Electronics Dae Moon Roh (TM Roh) виступив в офіційному блозі компанії про плани на 2021 рік. Звичайно, він не розкрив всі карти, але деякі підказки вельми цікаві.

Стилус в Galaxy S21 буде

Схоже, що інформація про те, що підтримка стилуса пером S Pen перестрибне в лінійку Galaxy S21, все-таки підтвердиться. Ро натякнув на це в пості в блозі "ми також звертаємо увагу на те, що людям подобається в Galaxy Note, і раді додати деякі з його найулюбленіших функцій до інших пристроїв нашого модельного ряду".

За чутками, тільки стара модель Galaxy S21 Ultra отримає стилус. У корпусі не буде спеціального відсіку для стилуса, але він буде поставлятися зі спеціальним футляром.

Також прогнозується, що це означатиме кінець серії Galaxy Note, яка з часом буде замінена на складні моделі.

Що ще

Rho також торкнувся теми складних смартфонів, виробництво яких знаходиться в повному розпалі. Так, Samsung має намір створити"портфоліо складних пристроїв " і зробити категорію"більш доступною для всіх & quot;. Схоже, це натяк на випуск Galaxy Z Fold Lite. Очікується, що це буде"складаний & quot; з процесором середнього діапазону і цінником нижче 1000$.

Крім того, Ро пообіцяв, що в 2021 році користувачі зможуть очікувати нових "супер-розумних функцій для фото – і відеозйомки професійного рівня".

Більше подробиць Samsung обіцяє розкрити на презентації в січні.

Джерело: Samsung